reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upragniona ciąża czy przewidzenia?

Albi

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2020
Postów
51
Od półtora roku staramy się z mężem o dziecko. Badania oboje mamy wzorowe, w tym miesiącu wg objawów, testu owu i apki udało nam się utrafic w owulacje. Było to 25.07. Dziś rano robiłam test. Widzicie coś tam czy ja po prostu już mam przewidzenia bo tak bardzo chce? Zobacz załącznik 1161135
 

Załączniki

  • IMG_20200811_085204.jpg
    IMG_20200811_085204.jpg
    218,7 KB · Wyświetleń: 1 284
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Kup inny test nord test facell z Rossmanna, którejś dziewczynie pinki wychodziły dopiero później pozytywne @bleucoco to Tobie te testy później pozytywne wychodziły?
Nie nie, ja 6 dni przed terminem @ miałam betę prawie 400, więc u mnie wszystkie wychodziły pozytywne, ALE pinki wychodziły baaardzo słabo zabarwione. Robiłam je na przełomie I i II trymestru pamiątkowo i wyszła ledwo zabarwiona kreska, a jaka już beta przecież wtedy musiała być. Sporo dziewczyn też mówiło, że pinki mają słabo zabarwioną kreskę, więc przy niższych wartościach bety może jej w ogóle nie być mimo ciąży 🤷🏼‍♀️

Ja robiłam m.in. płytkowe z DOZ i super krecha wyszła i w ogóle się nie zepsuły z czasem :)
 
Czyli może nie do końca sfiksowalam
Nie nie, ja 6 dni przed terminem @ miałam betę prawie 400, więc u mnie wszystkie wychodziły pozytywne, ALE pinki wychodziły baaardzo słabo zabarwione. Robiłam je na przełomie I i II trymestru pamiątkowo i wyszła ledwo zabarwiona kreska, a jaka już beta przecież wtedy musiała być. Sporo dziewczyn też mówiło, że pinki mają słabo zabarwioną kreskę, więc przy niższych wartościach bety może jej w ogóle nie być mimo ciąży 🤷🏼‍♀️

Ja robiłam m.in. płytkowe z DOZ i super krecha wyszła i w ogóle się nie zepsuły z czasem :)
Wypróbuje dziś oba :D
 
Od półtora roku staramy się z mężem o dziecko. Badania oboje mamy wzorowe, w tym miesiącu wg objawów, testu owu i apki udało nam się utrafic w owulacje. Było to 25.07. Dziś rano robiłam test. Widzicie coś tam czy ja po prostu już mam przewidzenia bo tak bardzo chce? Zobacz załącznik 1161135
Oczywiście że widać! Nie wiem co to za bzdura, że kreska powinna być mocniejsza.
U mnie kreska się zrobiła mocna dluuugo pozniej, po terminie 1 miesiączki.
Pink wyszedł mi identyczny jak Twój w terminie miesiączki i dziś mam 15 TC. (Jak ten czas leci)

Ja po cichu gratuluję...

Oczywiście zrób jeszcze inny test ale najlepiej o mocy 10.
U mnie 20 w ogóle prawie przezroczyste wychodziły, nie wiem dlaczego- taki mocz po prostu.
Dla porównania wrzucam moje testy. 😋💪 też trzeba było szukać z lupą, a jednak 😊
 

Załączniki

  • IMG_20200527_150456.jpg
    IMG_20200527_150456.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 166
  • IMG_20200528_094957.jpg
    IMG_20200528_094957.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 170
Oczywiście że widać! Nie wiem co to za bzdura, że kreska powinna być mocniejsza.
U mnie kreska się zrobiła mocna dluuugo pozniej, po terminie 1 miesiączki.
Pink wyszedł mi identyczny jak Twój w terminie miesiączki i dziś mam 15 TC. (Jak ten czas leci)

Ja po cichu gratuluję...

Oczywiście zrób jeszcze inny test ale najlepiej o mocy 10.
U mnie 20 w ogóle prawie przezroczyste wychodziły, nie wiem dlaczego- taki mocz po prostu.
Dla porównania wrzucam moje testy. 😋💪 też trzeba było szukać z lupą, a jednak 😊
Dałaś mi trochę nadziei że w końcu się udało. Kupię dziś kilka innych testów dla porównania
 
reklama
Do góry