reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upragniona ciąża czy przewidzenia?

Albi

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2020
Postów
51
Od półtora roku staramy się z mężem o dziecko. Badania oboje mamy wzorowe, w tym miesiącu wg objawów, testu owu i apki udało nam się utrafic w owulacje. Było to 25.07. Dziś rano robiłam test. Widzicie coś tam czy ja po prostu już mam przewidzenia bo tak bardzo chce? Zobacz załącznik 1161135
 

Załączniki

  • IMG_20200811_085204.jpg
    IMG_20200811_085204.jpg
    218,7 KB · Wyświetleń: 1 281
Ostatnia edycja:
reklama
Moim zdaniem negatyw. Zrób betę dla pewności. Skoro 1,5 roku się staracie to cos musi być nie tak. Tyle dni po owulacji to kreska powinna być już mocno ciemna.
Dla porównania powiem ze w pierwszej ciąży pozytywny test wyszedł mi dopiero gdy już byłam po wizycie u ginekologa z bijącym już serduszkiem i robiłam test tylko żeby był na pamiątkę. Wcześniej mi nie wychodziły.
 
reklama
reklama
Do góry