reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Urodzinowa prośba

slonko

Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Witam serdecznie. Jestem mamą z października 2006. Wielkimi krokami zbliżają się pierwsze urodziny mojej córeczki i dlatego mam do was serdeczną prośbę. Wszyscy pytają mnie, co kupić małej w prezencie a ja … nie wiem. Wszystkie zabawki wyglądają pięknie i kolorowo i zupełnie nie wiem, czym moja córa będzie się wspaniale bawić a co rzuci po chwili w kąt. A chciałabym tą możliwość, jaką dają urodziny wykorzystać możliwie najlepiej. Dlatego jeśli mogłybyście mi doradzić, co się sprawdziło u waszych dzieci, kiedy miały roczek będę wam bardzo, bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam gorąco
Październikowe słoneczko

reklama

baśka

Mama Karola i Bartka
Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
Slonko ja mogę doradzić jedną z zabawek która jest u nas na topie od około 10 m-cy :) bo młody dostał na Mikołaja - Szczeniaczek Uczniaczek - oczywiście wiadomo też że co dziecko to inne, ale tą zabawką chyba trudno się znudzić - Karol uwielbia miętosić go i tulić zeby mu śpiewał :)
Poza tym u nas sprawdzają się wszelkie pojazdy, no ale tu pozostanę wierna stereotypom i nie bede ich doradzać ;)

KasiaDe

Mama VI'06 VII'08
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
No to ja muszę napisać coś innego - Miki w przeciwieństwie do Karolka interesuje się Szczeniaczkiem przez kilka sekund - dosłownie! Chyba większą frajdę sprawia mu nasz żywy pies ;-) chociaż nie śpiewa.
Hmmm, mi jest cieżko doradzić, bo też mam chłopca i u nas bardzo sprawdzają się wszelkie pojazdy kołowe, np. autobus Fisher Price'a. Aha, Miki choć chłopczyk bardzo interesuje się wózkiem dla lalek:-D

aniab190

mama czerwcowa '06
Miasto
Gryfino
Rozwiązania
0
A u nas wszelkie pojazdy do samodzielnej jazdy: jeździk, rowerek i traktor na pedały:tak:

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
xxx
Rozwiązania
0
U nas wszystko na 5 min,ale najlepiej moja Noemi bawi sie wozkiem dla lalki...Nawet na zakupy dzis go targala...:-)

Mamoot

Potrójna mama
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
U nas hitem urodzinowym był basenik, ale to nie ta pora roku...:-D Co prawda najpierw były próby na sucho w mieszkaniu.:-)

baśka

Mama Karola i Bartka
Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
Kasia - widzisz - Karol pewnie z braku prawdziwego czworonoga :)
a wózek to myśle koniecznie musi być jeśli nie ma...
no i u nas te większe pojazdy-rowerek i jeździk Chicco też na topie

mama Marcinka

Mama czerwcowa' 06 mam na imię Asia:)))
Miasto
Zielona Góra
Rozwiązania
0
U nas od kilku miesięcy na topie jest krzesełko uczydełko - co jakiś czas Marcinek odkrywa w nim coś nowego i coś innego go fascynuje... A posłuży jeszcze przez długi czas, kiedy Niuniek będzie się uczył kolorów, literek, cyferek...

Mamoot

Potrójna mama
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Słuchajcie dziewczyny, to jak już o prezentach to doradźcie mi. Idziemy w sobotę na drugie urodziny synka mojej koleżanki i muszę kupić jakiś prezent. Ostatnio widziałyśmy się dawno, więc nawet nie mam pojęcia jakiego typu zabawki on może mieć. Co byście mi doradziły?

reklama

slonko

Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Bardzo dzięuję za wszystkie podpowiedzii sugestie. Jesteście kochane. Dziękuję i czekam na jeszcze ;-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry