reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Urynoterapia

U

użytkownik 191

Gość
Witam :).
Na wstępie..błagam nie zjedzcie mnie za to..:D.
Od paru osób słyszałam, ze jak dziecko ma problemy z buzia (w naszym przypadku jest to ŁZS) to, zeby przyłożyć do buzi pieluchę tetrowa z ... siuśkami :oops:. Chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat. Moze któraś z Was słyszała o tym? Stosowała na swoim dziecku?..
Pozdrawiam! :D

reklama

Mała.czarna

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Słyszałam o tym że jak ma się ranę to można na nią nasikac ponoć dobrze działa :) więc może coś w tym jest :)

G

gośc176075

Gość
Myślę że chodzi tu o obecnośc mocznik ktory zmiękcza skórę i ją złuszcza, można spróbować kremu z mocznikiem (urea) w składzie :)
Kremy dla osób cierpiących na AZS i łzs najczęściej maja go w składzie :)

Miao

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kup krem mocznikowy, np. Pilarix jak chcesz przetestować działanie mocznika. Taki krem trochę śmierdzi, ale jest bezpieczniejszy na pewno dla skóry niż pielucha. W pieluszce mogą być różne bakterie. Ja bym tego na rany nie nakładała... A krem testowałam na sobie. Goi mi wszystkie rany, z którymi żaden inny krem sobie nie radził (mam tak suchą skórę na dłoniach, że pęka do krwi). Ale nakładałam na noc, żeby nie czuć tego zapachu.

U

użytkownik 191

Gość
Kup krem mocznikowy, np. Pilarix jak chcesz przetestować działanie mocznika. Taki krem trochę śmierdzi, ale jest bezpieczniejszy na pewno dla skóry niż pielucha. W pieluszce mogą być różne bakterie. Ja bym tego na rany nie nakładała... A krem testowałam na sobie. Goi mi wszystkie rany, z którymi żaden inny krem sobie nie radził (mam tak suchą skórę na dłoniach, że pęka do krwi). Ale nakładałam na noc, żeby nie czuć tego zapachu.
Bardzo dziękuje za informacje :D

Do góry