reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urynoterapia

U

użytkownik 191

Gość
Witam :).
Na wstępie..błagam nie zjedzcie mnie za to..:D.
Od paru osób słyszałam, ze jak dziecko ma problemy z buzia (w naszym przypadku jest to ŁZS) to, zeby przyłożyć do buzi pieluchę tetrowa z ... siuśkami :oops:. Chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat. Moze któraś z Was słyszała o tym? Stosowała na swoim dziecku?..
Pozdrawiam! :D
 
reklama
Rozwiązanie
U
Kup krem mocznikowy, np. Pilarix jak chcesz przetestować działanie mocznika. Taki krem trochę śmierdzi, ale jest bezpieczniejszy na pewno dla skóry niż pielucha. W pieluszce mogą być różne bakterie. Ja bym tego na rany nie nakładała... A krem testowałam na sobie. Goi mi wszystkie rany, z którymi żaden inny krem sobie nie radził (mam tak suchą skórę na dłoniach, że pęka do krwi). Ale nakładałam na noc, żeby nie czuć tego zapachu.
Bardzo dziękuje za informacje :D
Myślę że chodzi tu o obecnośc mocznik ktory zmiękcza skórę i ją złuszcza, można spróbować kremu z mocznikiem (urea) w składzie :)
Kremy dla osób cierpiących na AZS i łzs najczęściej maja go w składzie :)
 
Kup krem mocznikowy, np. Pilarix jak chcesz przetestować działanie mocznika. Taki krem trochę śmierdzi, ale jest bezpieczniejszy na pewno dla skóry niż pielucha. W pieluszce mogą być różne bakterie. Ja bym tego na rany nie nakładała... A krem testowałam na sobie. Goi mi wszystkie rany, z którymi żaden inny krem sobie nie radził (mam tak suchą skórę na dłoniach, że pęka do krwi). Ale nakładałam na noc, żeby nie czuć tego zapachu.
 
Kup krem mocznikowy, np. Pilarix jak chcesz przetestować działanie mocznika. Taki krem trochę śmierdzi, ale jest bezpieczniejszy na pewno dla skóry niż pielucha. W pieluszce mogą być różne bakterie. Ja bym tego na rany nie nakładała... A krem testowałam na sobie. Goi mi wszystkie rany, z którymi żaden inny krem sobie nie radził (mam tak suchą skórę na dłoniach, że pęka do krwi). Ale nakładałam na noc, żeby nie czuć tego zapachu.
Bardzo dziękuje za informacje :D
 
Rozwiązanie
Do góry