reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy Mieszkanie

reklama
Nenyah, świetne linki!!! Dzięki!!!

Zaczynam zastanawiać się nad tapetą... Ale to na razie takie sobie luźne przemyślenia.

W życiu nie miałam tapet na ścianie. CO sądzicie: lepsza farba czy tapeta?
 
Nenyah, przepiękne te malunki! Ale kto by tak potrafił? Jakiś artysta? Całe szczęście nasze pokoiki będą takie tycie, że nie będzie miejsca na takie cuda :D Easy, chyba farba lepsza, bo ściana oddycha. Nie znam się na tym, ale jakiś majster mi kiedyś coś takiego powiedział, i moi rodzice i teściowie też tak myślą, więc pewnie coś w tym jest ;) Będziesz takie cudeńka malować? :D
 
szkrabikowski no pokój z łąką z linku Nenyah to coś w stylu mojego pomysłu, ale jednak dużo się różni! Mi bardziej chodzi o takie ogrooooomne kwiaty i ma być ich tylko kilka na ścianie (np. 3 w kupie razem). Jak będę miała cyfraka to narysuję moje wyobrażenie i wkleję ;)
 
My pomalowalismy farbami sufit i sciany - sa w kolorze jasnym niebieskim + jedna sciana w mocnym niebieskim. I mam zamiar namalowac na scianach latawce. Kilka tylko. Moze 3. Ale jeden tak, zeby przechodzil z jasnego niebieskiego na ten mocniejszy. Mysle, ze fajnie to bedzie wygladalo. No a oprocz tego obrazki oczywiscie :) Zastanawiam sie nad tym rozwiazaniem: http://clipso-design.com/cgi-local/album2.pl?Langue=1&Famille=5&Fournisseur=&page=7 Bardzo mi sie podobaja te 'tanczace' postacie wokol lampy :)
mozna zerknac jeszcze na te rozwiazania:
http://www.expo21xx.com/homefurniture21xx/10090_st2_children-furniture/default.htm
 
Witam
Pokoik naszej Małgosi sami wymyśliliśmy. Chodź mnóstwo gazet mama przegladnęła.
poniżej zdj. pozdrawiam aaa przesylajcie zdj pokoi Waszych maluchów no to buzka pa
 
reklama
Mama asia pokoik śliczny :) My będziemy niebawem robić pokój dla małego z naszej obecnej sypialni, a ponieważ jej ściany są pomalowane na groszkową zieleń, dzięki Twoim fotkom widzę go już oczami wyobraźni ;)
 
Do góry