reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 3D na Śląsku

sisay

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Październik 2008
Postów
44
Miasto
Gliwice
Mój lekarz polecił mi to usg w Rudzie Śl.-Goduli.
Ale im więcej czytam, tym mniej wiem. Jest 3D, 4D, jakieś połówkowe... :confused:

Gdzie robiłyście swoje usg i czy warto wydać na to kasę?
 
reklama
Ja robiłam w Katowicach w centrum medycznym graniczna, fajna pamiatka ale 3/4 badania to i tak zwykłe USG dopiero pod koniec przełancza na 3D, ale ja nie załuje wydanej kasy:tak:
 
Ja polecam PROVITE w Katowicach. Naprawdę porządny sprzęt:tak: No i badanie ciekawie przebiega- pacjentka leży na "kozetce" a przed nią wisi monitorek , na którym widać to wszystko, co lekarz widzi na aparacie do usg.
 
No więc się douczyłam :laugh2:

3D jest statyczne, 4D ruchome. Ale oba są na życzenie, w standardzie robią 2D czyli takie jak zwykle u ginekologa, tylko o wyższej rozdzielczości, pozwalające na diagnostykę.
W Goduli płaci się 220 zł za 2D z diagnostyką, jeśli chcecie 3 i 4D trzeba dopłacić 100 zł :szok: plus 20 zł za płytkę, jeśli ktoś chce nagranie na pamiątkę.

Natomiast w Feminie w Katowicach - tam się zapisałam ostatecznie - 240 zł za wszystko razem. Gdyby ktoś chciał wyłącznie samo nagranie 4D bez diagnostyki, płaci 80 zł.
Idziemy 25 lutego :-)
 
No więc się douczyłam :laugh2:

3D jest statyczne, 4D ruchome. Ale oba są na życzenie, w standardzie robią 2D czyli takie jak zwykle u ginekologa, tylko o wyższej rozdzielczości, pozwalające na diagnostykę.
W Goduli płaci się 220 zł za 2D z diagnostyką, jeśli chcecie 3 i 4D trzeba dopłacić 100 zł :szok: plus 20 zł za płytkę, jeśli ktoś chce nagranie na pamiątkę.

Natomiast w Feminie w Katowicach - tam się zapisałam ostatecznie - 240 zł za wszystko razem. Gdyby ktoś chciał wyłącznie samo nagranie 4D bez diagnostyki, płaci 80 zł.
Idziemy 25 lutego :-)

czy na Goduli to chodzi o przychodnie GENOM, bo jestem tam zapisana na 11 kutego i sie wystraszyłam.
 
reklama
Mi lekarz też polecił GENOM w Rudzie Śląskiej, podobno 220 zł tam kosztuje to usg.Czekam na opinie dziewczyn, które już tam robiły, bo ja dopiero w połowie marca.
 
Do góry