reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 5t5d

Afirmacjaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2021
Postów
34
Cześć dziewczyny,
Ostatnią miesiączkę miałam 21.10, dziś byłam na USG (wgl apki wychodzi, że to 5t5d) doktor powiedział że na USG widzi pęcherzyk ale zarodka jeszcze brak, nic nie wspomniał o tym ciałku żółtym i trochę się martwię. Wgl USG było przeprowadzone na odpierdziel, ja byłam pewna że dziś będzie już zarodek, trochę mnie ta informacja zasmuciła i nie zapytałam co to jest właściwie na tym zdjęciu. Może wiecie? No i przede wszystkim to jest ok, że nie widać jeszcze zarodka? Odchodzę już od zmysłów :(
 

Załączniki

  • IMG_20221129_221431.jpg
    IMG_20221129_221431.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 315
reklama
Cześć dziewczyny,
Ostatnią miesiączkę miałam 21.10, dziś byłam na USG (wgl apki wychodzi, że to 5t5d) doktor powiedział że na USG widzi pęcherzyk ale zarodka jeszcze brak, nic nie wspomniał o tym ciałku żółtym i trochę się martwię. Wgl USG było przeprowadzone na odpierdziel, ja byłam pewna że dziś będzie już zarodek, trochę mnie ta informacja zasmuciła i nie zapytałam co to jest właściwie na tym zdjęciu. Może wiecie? No i przede wszystkim to jest ok, że nie widać jeszcze zarodka? Odchodzę już od zmysłów :(
Jest jeszcze wcześnie, a pęcherzyk i zarodek mają mikroskopijne wielkości. Idź za dwa tygodnie to już powinno być widać zarodek i pracujące serce.
USG na odpierdziel, bo? Jak nie widać to nie widać.
 
Jest jeszcze wcześnie, a pęcherzyk i zarodek mają mikroskopijne wielkości. Idź za dwa tygodnie to już powinno być widać zarodek i pracujące serce.
USG na odpierdziel, bo? Jak nie widać to nie widać.
Bo włożył sondę, wyciągnął i nie powiedział słowa. Nie przywykłam do takiego podejścia do pacjenta. Mój ginekolog zawsze wszystko mi tłumaczył, mówił co widzi, co się dzieje. Dla mnie to takie na odpierdziel było- tyle.
 
Bo włożył sondę, wyciągnął i nie powiedział słowa. Nie przywykłam do takiego podejścia do pacjenta. Mój ginekolog zawsze wszystko mi tłumaczył, mówił co widzi, co się dzieje. Dla mnie to takie na odpierdziel było- tyle.
No bo nic nie widać. Pęcherzyk w dobrym miejscu, więcej Ci na ten moment lekarz nie wywróży, bo nie widać jeszcze zarodka. Niewiele jest do opowiadania i opisywania.
Żaden lekarz Ci na ten moment więcej nie powie.
 
Cześć dziewczyny,
Ostatnią miesiączkę miałam 21.10, dziś byłam na USG (wgl apki wychodzi, że to 5t5d) doktor powiedział że na USG widzi pęcherzyk ale zarodka jeszcze brak, nic nie wspomniał o tym ciałku żółtym i trochę się martwię. Wgl USG było przeprowadzone na odpierdziel, ja byłam pewna że dziś będzie już zarodek, trochę mnie ta informacja zasmuciła i nie zapytałam co to jest właściwie na tym zdjęciu. Może wiecie? No i przede wszystkim to jest ok, że nie widać jeszcze zarodka? Odchodzę już od zmysłów :(
Jak dla mnie to na tym zdjęciu jest pęcherzyk żółtkowy a to już dobry znak, za kilka dni zarodek i myślę że jak pójdziesz za tydzień to i serduszko będzie
 
No bo nic nie widać. Pęcherzyk w dobrym miejscu, więcej Ci na ten moment lekarz nie wywróży, bo nie widać jeszcze zarodka. Niewiele jest do opowiadania i opisywania.
Żaden lekarz Ci na ten moment więcej nie powie.
No ciekawe, jakoś w pierwszej ciąży lekarz opisał mi wszystko, łącznie z tym z którego jajnika jest ta ciąża. Także można. A tak ja mówię, wyszłam z wizyty i nie wiem co jest na USG. W pierwszej ciąży widać było jedynie pęcherzyk, pusta plamkę, teraz widać tam coś jeszcze i nie wiem co to, dlatego zapytałam. Nie musisz mi odpowiadać skoro nic tam nie widać. Nie trać czasu
 
O rany, mam nadzieję, że to ten pęcherzyk żółtkowy. Zła jestem na siebie że nie zapytałam od razu :( ale stres mnie zjadł.
Tak, to pęcherzyk 😄 lekarze często opisują go jak pierścionek z brylantem, gdzie brylantem jest zarodek, bo będzie widoczny na krawędzi pęcherzyka :)
Jak nie jesteś zadowolona z lekarza to go zmień. Skoro już na tym etapie się nie dogadujecie 😄
 
reklama
Tak, to pęcherzyk 😄 lekarze często opisują go jak pierścionek z brylantem, gdzie brylantem jest zarodek, bo będzie widoczny na krawędzi pęcherzyka :)
Jak nie jesteś zadowolona z lekarza to go zmień. Skoro już na tym etapie się nie dogadujecie 😄
Mój lekarz się rozchorował i Medicover w ostatniej chwili zaproponował mi wizytę u innego lekarza, dlatego do niego poszłam. Raczej już tam nie wrócę. Poczekam na mojego lekarza :)
 
Do góry