reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg dopochwowe

Dołączył(a)
17 Kwiecień 2021
Postów
5
hej :) uprawiałam z narzeczonym seks z prezerwatywa i niby nic się z nią nie stało, ale zaczęła się panika, okres dostałam dopiero w 42 dc, wcześniej miewałam cykle max 34 dniowe. w 40dc robiłam test ciążowy, wyszedł negatywny, 42 dc kolejny test i tez negatywny i w ten sam dzien dostałam ten okres, ale był dość skąpy. na początku kwietnia byłam u ginekologa (to był mój 12dc) i lekarka powiedziała mi, ze jestem już po owulacji w 2 fazie cyklu... trochę mnie to zdziwiło bo ja owulacje zazwyczaj mam ok 20dc. czy możliwe żeby lekarz na usg dopochwowym pomylił 2 fazę cyklu z ciąża? może absurdalnie to brzmi, ale jestem przerażona ciąża, to mój największy strach
lub czy możliwe żeby tej ciąży jeszcze nie wykrył... to było 7 tygodni po stosunku
tzn kochaliśmy się jeszcze jakoś 6 dni przed tym okresem... po tym stosunku nie robiłam testu bo uznałam ze skoro dostałam okres to ciąży nie ma ale teraz już sama nie wiem
 
reklama
Lekarz napewno by zobaczył ciąże na usg jak 7 tyg temu byl stosunk pęcherzyk ciążowy byl by widoczny. Jeśli masz watpilowsc zrob badanie z krwi beta hcg. Będziesz mieć pewność.
 
hej :) uprawiałam z narzeczonym seks z prezerwatywa i niby nic się z nią nie stało, ale zaczęła się panika, okres dostałam dopiero w 42 dc, wcześniej miewałam cykle max 34 dniowe. w 40dc robiłam test ciążowy, wyszedł negatywny, 42 dc kolejny test i tez negatywny i w ten sam dzien dostałam ten okres, ale był dość skąpy. na początku kwietnia byłam u ginekologa (to był mój 12dc) i lekarka powiedziała mi, ze jestem już po owulacji w 2 fazie cyklu... trochę mnie to zdziwiło bo ja owulacje zazwyczaj mam ok 20dc. czy możliwe żeby lekarz na usg dopochwowym pomylił 2 fazę cyklu z ciąża? może absurdalnie to brzmi, ale jestem przerażona ciąża, to mój największy strach
lub czy możliwe żeby tej ciąży jeszcze nie wykrył... to było 7 tygodni po stosunku
tzn kochaliśmy się jeszcze jakoś 6 dni przed tym okresem... po tym stosunku nie robiłam testu bo uznałam ze skoro dostałam okres to ciąży nie ma ale teraz już sama nie wiem
Witaj

Na pewno nie jesteś w ciąży. Test negatywny okres miałaś . Opóźnienia pewnie przez stres. Głowa może ładnie namieszać w cyklu. Nic się nie martw . Pozdrawiam 😀
 
Do góry