reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg polowkowe zle ulozenie

Dołączył(a)
12 Sierpień 2020
Postów
7
Czesc. Jestem w 20tyg.
Na usg polowkowym lekarka wpisala ze nie widac profilu twarzy ani kosci nosowej bo plod jest zle ulozony.
Na 1usg prenatalnym kosc nosowa byla widoczna.
Czy mam sie czego bac?
Pytalam co w zwiazku z tym to powiedziala ze zostawia to do decyzji lekarza. A wizyta dopiero 5stycznia.. poradzcie cos
 
reklama
Raczej nie masz się czym martwic ale.szkoda że nie kazała Ci np wstać pochodzić, coś zjeść żeby się dzieciatko ruszyło. Mi przy każdej ciąży na połówkowych dzieci robiły psikusa i czegoś lekarz nie potrafił zmierzyć ale właśnie spacer, gorąca czekolada czy zmiana USG na dopochwowe rozwiązywało problem. Zadzwoń do lekarza i poproś o dodatkowe USG, po co się zamartwiac tyle czasu
 
Hej! Miałam podobną sytuację, nie było widać profilu twarzy i nie można było zmierzyć noska, lekarka zapisała mnie na wizytę na drugi dzień, byłam tam 3h, już miałam umówiony termin na kolejny dzień, bo mała nie chciała się obrócić, ale się udało, wszystko było ok.
Dziwię się, że lekarka Cię wypuściła bez wszystkich pomiarów. Jeśli się denerwujesz to umów się na dodatkowe USG.
Pozdrawiam
 
Czesc. Jestem w 20tyg.
Na usg polowkowym lekarka wpisala ze nie widac profilu twarzy ani kosci nosowej bo plod jest zle ulozony.
Na 1usg prenatalnym kosc nosowa byla widoczna.
Czy mam sie czego bac?
Pytalam co w zwiazku z tym to powiedziala ze zostawia to do decyzji lekarza. A wizyta dopiero 5stycznia.. poradzcie cos
Hej :) byłaś juz u lekarza? Co powiedział? U mnie ta sama sytuacja, USG połówkowe i nie widać twarzy dziecka. Chyba było jakoś odwrócone... Mam wypisane na badaniu, że wynik jest "niepełny". Nie wiem chyba będę dobijać się do lekarza jak najszybciej żeby powtórzyć to USG, bo się coraz bardziej tym przejmuję...
 
Do góry