reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG w którym tygodniu?

Słoneczko świeci

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Styczeń 2021
Postów
10 174
Hej,

W którym tygodniu najlepiej iść na pierwsze USG? W którym Wy byłyście? Czytałam sprzeczne informacje - im szybciej tym lepiej albo nie wcześniej niż 8 tydzień.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
 
reklama
Najwczesniej 2 tyg od terminu spodziewanej miesiaczki. Gdzies 6/7 tydzien. Wtedy jest szansa na serduszko.
Wcześniej na prawde nie.ma.sensu, bo to tylko generwuje niepotrzebny stres.
Moim.zdaniem najlepiej 7tydzien.
Hej,

W którym tygodniu najlepiej iść na pierwsze USG? W którym Wy byłyście? Czytałam sprzeczne informacje - im szybciej tym lepiej albo nie wcześniej niż 8 tydzień.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ja nie wytrzymalam i byłam 5+5 i oczywiście ledwo było widac zarodek i juz stres czy aby na pewno bedzie.
 
Hej,

W którym tygodniu najlepiej iść na pierwsze USG? W którym Wy byłyście? Czytałam sprzeczne informacje - im szybciej tym lepiej albo nie wcześniej niż 8 tydzień.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ja w ciąży z córką byłam w 8tc (7+4). Wyszłam z założenia że wolę poczekać i pójść jak już na pewno będzie można coś zobaczyć niż za szybko i stresować sie dwa razy bardziej.
Jeśli nic się nie dzieje to znaczy nie ma mocnych boli, plamień czy krwawienia to nie ma co się spieszyć z wizytą.
 
W pierwszej ciąży byłam w 12tc. Taki system jest tu gdzie mieszkam, ale się jakoś nie stresowałam. W drugiej dla swojego świętego spokoju poszłam prywatnie w 8tc bo jakoś już myślenie inne, nerwy czy wszystko jest tak jak powinno i już później mogłam czekać spokojne na to w 12tc
 
Najlepiej 6/7 , jeśli mieszkasz w Polsce to nie później niż 10 tc ,ale uważam że to jest nie potrzebne tyle czekać, wcześniej lekarz kieruje na badania i przepisuje suplementy, ja bym az tak długo nie czekala
 
Mam umówioną wizytę równo w 6 tyg, ginekolog mu powiedziała, że to najwcześniej kiedy może mnie przyjąć, zastanawiam się czy nie zmienić na 7 tydz
 
reklama
Do góry