reklama

USG Warszawa - gdzie??

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez tweenie, 1 Luty 2010.

1. tweenie

tweenie Fanka BB :)

Szukam na gwałt :) miejsca, gdzie skutecznie i tanio można usg zrobić.
    3 tyg temu miałam robione, ale chcę powtórzyć, bo jakoś nie wierzę lekarzowi, który mi to badanie robił, postraszył, nie dopowiedział i teraz tylko się stresuję :/ Dla świętego spokoju chcę badanie powtórzyć. Poprzeglądałam na necie troszkę stron i zwątpiłam - usg prawie 200zł, a 4d x2 albo i więcej :/
    Czy możecie mi polecić, jakiegoś "kumatego" lekarza, który odpowie na każde pytanie i które kosztuje w granicach rozsądku?
    Teraz szukam usg zwykłego, ale za parę tyg połówkowe, któe chciałabym miec już 4d. Proszę o namiary na oba :) Najlepiej z podaniem ceny...

2. atyde12

atyde12 Początkująca w BB

chyba ciężko będzie znaleźć dobre usg za mniej niż 200 zł....
    Ja robię usg w Multi-Medzie na Waryńskiego 6 - bardzo dobry jest doc. Borowski. Wszystko mówi a przy tym nie jest mrukowaty. Tyle, że u niego płaciłam chyba 250 zł. www.multimed.pl/

Ostatnia edycja: 2 Luty 2010
  3. reklama
  4. tweenie

za to 3/4D wiem, że mniej więcej tyle będę musiała zapłacić.
    Teraz chcę jednak zwykłe zrobić. Na połówkowe jeszcze za wcześniej

5. atyde12

Jak chcesz to dowiedz się ile tam kosztuje zwykłe usg. Nie pamiętam ile płaciłam.
    Odradzam Ci tylko dr Bartkowiaka. Jest merytorycznie dobry ale małomówny. Trzeba go za język ciągnąć i to nie zawsze chce mówić.....
    dr Bobrowska jest oki. To lekarka prowadząca moja ciążę. W piątki robi usg.

6. tweenie

zapisałam się, i to jeszcze na dziś do Jabłonnej.
    Powiem, jak było :)
    Koleżanka chodziła tam na usg i sobie chwaliła

7. atyde12

oki to daj znać jak było :)
    pozdrawiam

8. mamaola

mamaola Fanka BB :)

hej ja robie usg w Profi-Life na Saskiej Kepie u doktora Szymańskiego.....jest rewelacyjny pokazuje i omawia wszystko łącznie z jajnikami i łożyskiem:)....niestety przyjmuje tam tylko raz w tyg i trzeba sie umawiac co najmniej z dwutyg wyprzedzeniem....ah jest to usg 3d za 200zl....robi tez na pl.wilsona zwykle usg.....a w pierwszej ciąży jeżdzilam na wrocławską do Septimamed maja fajnych lekarzy tylko ze zwykle usg a ceny nie pamietam dokladnie cos ok.120 zl...i tu mozna dzwonic i w miare szybko umawiają bo jest trzech ginów....

9. Purchawka

Purchawka Mama Lolka :-)

Polecam USG na ul.Agatowej. Cały dochód przeznaczony jest na hospicjum dziecięce. USG robi przecudowna dr Radzikowska z Żelaznej (w ciąży 3 razy mi robiła, moja gin zawsze sie zachwycala ze bardzo dokładne). Ponadto można się zapisać z parodniowym wyprzedzeniem (z tego co pamiętam USG kobiet w ciąży robią tam w środy).

10. reklama
  11. Mała Mi 4

Mała Mi 4 Początkująca w BB

Ja polecam dr Szewczyka. Koleżanka mi poleciła i potwierdzam :) Bardzo miły dr, odpowiada szczegółowo na pytania i wszystko pokazuje i omawia. Dają film na cd - świetna pamiątka. A na wizyty/prowadzenie ciąży polecam super sympatyczna dr Falkowską. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Oboje przyjmują na ul. Popularnej. (wszystkie namiary i cennik znajdziecie na stronie cityclinc.pl)

Ostatnia edycja: 3 Listopad 2010
  12. marllena

marllena Początkująca w BB

Warto wybrać się do dr Eweliny Tałataj z Ober Clinic w Warszawie.

Poleć forum