reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Warszawa - gdzie??

tweenie

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Styczeń 2010
Postów
2 745
Miasto
Warszawa
Szukam na gwałt :) miejsca, gdzie skutecznie i tanio można usg zrobić.
3 tyg temu miałam robione, ale chcę powtórzyć, bo jakoś nie wierzę lekarzowi, który mi to badanie robił, postraszył, nie dopowiedział i teraz tylko się stresuję :/ Dla świętego spokoju chcę badanie powtórzyć. Poprzeglądałam na necie troszkę stron i zwątpiłam - usg prawie 200zł, a 4d x2 albo i więcej :/
Czy możecie mi polecić, jakiegoś "kumatego" lekarza, który odpowie na każde pytanie i które kosztuje w granicach rozsądku?
Teraz szukam usg zwykłego, ale za parę tyg połówkowe, któe chciałabym miec już 4d. Proszę o namiary na oba :) Najlepiej z podaniem ceny...
 
reklama
chyba ciężko będzie znaleźć dobre usg za mniej niż 200 zł....
Ja robię usg w Multi-Medzie na Waryńskiego 6 - bardzo dobry jest doc. Borowski. Wszystko mówi a przy tym nie jest mrukowaty. Tyle, że u niego płaciłam chyba 250 zł. www.multimed.pl/
 
Ostatnia edycja:
za to 3/4D wiem, że mniej więcej tyle będę musiała zapłacić.
Teraz chcę jednak zwykłe zrobić. Na połówkowe jeszcze za wcześniej
 
Jak chcesz to dowiedz się ile tam kosztuje zwykłe usg. Nie pamiętam ile płaciłam.
Odradzam Ci tylko dr Bartkowiaka. Jest merytorycznie dobry ale małomówny. Trzeba go za język ciągnąć i to nie zawsze chce mówić.....
dr Bobrowska jest oki. To lekarka prowadząca moja ciążę. W piątki robi usg.
 
zapisałam się, i to jeszcze na dziś do Jabłonnej.
Powiem, jak było :)
Koleżanka chodziła tam na usg i sobie chwaliła
 
hej ja robie usg w Profi-Life na Saskiej Kepie u doktora Szymańskiego.....jest rewelacyjny pokazuje i omawia wszystko łącznie z jajnikami i łożyskiem:)....niestety przyjmuje tam tylko raz w tyg i trzeba sie umawiac co najmniej z dwutyg wyprzedzeniem....ah jest to usg 3d za 200zl....robi tez na pl.wilsona zwykle usg.....a w pierwszej ciąży jeżdzilam na wrocławską do Septimamed maja fajnych lekarzy tylko ze zwykle usg a ceny nie pamietam dokladnie cos ok.120 zl...i tu mozna dzwonic i w miare szybko umawiają bo jest trzech ginów....
 
Polecam USG na ul.Agatowej. Cały dochód przeznaczony jest na hospicjum dziecięce. USG robi przecudowna dr Radzikowska z Żelaznej (w ciąży 3 razy mi robiła, moja gin zawsze sie zachwycala ze bardzo dokładne). Ponadto można się zapisać z parodniowym wyprzedzeniem (z tego co pamiętam USG kobiet w ciąży robią tam w środy).
 
Ja polecam dr Szewczyka. Koleżanka mi poleciła i potwierdzam :) Bardzo miły dr, odpowiada szczegółowo na pytania i wszystko pokazuje i omawia. Dają film na cd - świetna pamiątka. A na wizyty/prowadzenie ciąży polecam super sympatyczna dr Falkowską. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Oboje przyjmują na ul. Popularnej. (wszystkie namiary i cennik znajdziecie na stronie cityclinc.pl)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry