reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

Bubu93

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2019
Postów
70
Cześć dziewczyny mam może głupie pytanie ale zastanawiam się , bo naczytałam się troszkę i teraz myślę , czy na każdym USG ginekolog sprawdza przepływy ? Bo do końca nie wiem o co chodzi...
 
reklama
Rozwiązanie
To mogło być chwilowe. Spokojnie. Nawet Twoje nerwy mogły na to wpłynąć w tym momencie. Trzymam kciuki
Oby tak było! Boże kamień z serca by mi spadł. Fakt, byłam trochę zestresowana przed wejściem bo czułam drętwienie rąk i nóg a zawsze tak to się objawia, dodatkowo w trakcie badania bąbel nie współpracował, w końcu się zdenerwował, że go lekarz puka tym aparatem, zaczęło szaleć, odnosiłam wrażenie, że jakby mogło to by się popłakało 😥 Jak raz lekarz „uderzył” aparatem to serduszko nagle pokazało 191. Musiało się maleństwo przestraszyć, bo pewnie już odbiera te wszystkie wibracje 😥 A wiadomo, zdenerwowane dziecko, zdenerwowana matka 😉 Bardzo chciałabym żeby było jak mówisz. Czyli czekać cierpliwie... Postaram się 😉 Bardzo Ci...
reklama
I od tamtej pory nie sprawdził??? No mi na każdej wizycie w tym terminie , bo mówił że to naj ważniejsze i ilość wód plodowych
 
reklama
Do góry