reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

USG

Bubu93

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny mam może głupie pytanie ale zastanawiam się , bo naczytałam się troszkę i teraz myślę , czy na każdym USG ginekolog sprawdza przepływy ? Bo do końca nie wiem o co chodzi...

reklama

liczba

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Na początku ciąży nie powinien. Później jest to bardzo ważne.

Bubu93

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A jak rozpoznać że to sprawdza bo się zastanawiam wizyta dopiero za 3 tyg ...

liczba

Rozwiązania
1
Są takie kolory na USG. Możesz zaznaczyć, żeby tego na początku nie robił. Chociaż sam nie powinien.

Fado123

Rozwiązania
3
Mój zawsze mówił, że teraz sprawdzamy przeplywy, niebieskie i czerwone kolory

Fado123

Rozwiązania
3
I od tamtej pory nie sprawdził??? No mi na każdej wizycie w tym terminie , bo mówił że to naj ważniejsze i ilość wód plodowych

reklama

Bubu93

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
I od tamtej pory nie sprawdził??? No mi na każdej wizycie w tym terminie , bo mówił że to naj ważniejsze i ilość wód plodowych
No właśnie nie , zastanawiam się czy nie iść do innego sprawdzić , to kazdy ginekolog może sprawdzić ??

reklama
Do góry