reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg

reklama
A to pragniesz dziecka czy konkretnie syna???
Bo nigdy w życiu nie pojmę ludzi, którzy chcą konkretną płeć :baffled:

Jak wyżej napisałam moje dziecko jest zdrowe!! Chciałabym znać po prostu płeć żeby przygotować się, bo rzeczy mogę mieć po koledze dziecku, ponieważ ma chłopca, a jak dziewczynka to muszę kupić. Dlatego chciałabym wiedzieć. Raczej dziewczynka nie będzie chodziła w męskich i jeździła w męskim wózku.
 
Kamass- a jaki to problem? Dziecku obojętne w czym chodzi i w jakim wózku jeździ. Grunt by było mu ciepło (ale nie za ciepło) i wygodnie. Ja mam sporo ciuszków uniseks i chłopięcych więc gdyby okazała się dziewczynka to by nosiła. Nie kupowałabym sukienek i spódniczek ;) A i nie spotkałam się z podziałem wózków na damskie i męskie :szok:

Oczywiście, że fajnie znać płeć wcześniej. :)
 
A ja rozumiem autorkę tzn może nie z autopsji ale jestem w stanie sobie wyobrazić ze dla kogoś płeć jest ważna wiec nie ma co pouczać. Co chatka to zagadka.
Ja powiem tak. Ani przy pierwszym synu ani teraz nie chcieliśmy znać płci z mężem. Taka była nasza świadoma decyzja i jestem z niej mega zadowolona. Poród mimo cc był super przeżyciem a słowa " zdrowy syn" niezapomniane. Niesamowite ze nikt nie wierzył ze nie chcemy wiedzieć. Nawet lekarze, choć wielu było zachwyconych gdy uprzedzalismy w trakcie usg ze nie nie mówić proszę.
I teraz do autorki. Droga autorko teraz poznałam płeć przypadkiem, lekarz wyglądał się mimo mojej prośby i wiesz co, mimo że ciesze się z tego co usłyszałam, zdecydowanie warto poczekać. Poród nabiera niesamowitej magii jeśli mogę to tak ująć. Ubranka dokupisz w jeden dzień a na pierwszy tydzień ja miałam kremowe. Wózek mamy czarno biały.
 
Ostatnia edycja:
Do góry