reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ustąpienie objawów ciążowych

MiliMay

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Listopad 2019
Postów
37
Witajcie, potrzebuję porady i Waszych doświadczeń w kwestii objawów ciąży. Obecnie jestem w 7 tc i 2 dniu. U lekarza byłam w 6 tc i 5 dniu i wszystko jest ok tzn ciąża prawidłowo umiejscowiona i bijące serduszko. Mój problem polega na tym że od kilku dni nie mam żadnych objawów ciąży. Wcześniej nudności (bez wymiotów) i ból piersi. Teraz tylko zmęczenie i senność ale też nie taka jak wcześniej, wrażliwe brodawki i żyły na piersiach. A tak to nic więcej... W lipcu br poroniłam pierwszą ciążę w 5 tc i 4 dniu i teraz martwię się że brak objawów oznacza że dziej się znowu coś niedobrego. Nie mam żadnych bólów brzucha czy plamień i krwawienia. Pod tym względem wszystko jest w porządku. Tylko brak tych objawów :/ przyjaciółka mówi że prawdopodobnie mój organizm przyzwyczaił się do ciąży, mam nie panikować i czekać na wizytę 09.12. Ehh, łatwo mówić :-( jakie są /były Wasze doświadczenia z objawami ciąży lub ich brakiem?
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
 
reklama
Rozwiązanie
Raz nie było objawów, raz były - raz słabe, raz silne. I tak cały pierwszy trymestr prawdziwa huśtawka hormonalna :) nie stresuj się na zapas, to wcale nie jest wyznacznik że dzieje się coś złego.
Nie martw się na zapas, stres nie jest dobry dla dziecka, jedz do lekarza/ip jeśli ma Cię to uspokoić.
Ja ze swojego dwoświadczenia powiem, że w pierwszej ciąży miałam takie nagłe ustąpienie obajwów i wszystko było dobrze.
Teraz jestem w drugiej ciąży i nie miałam czegoś takiego, ale na forum majowych mam 2020 co druga dziewczyna doświadcza czegoś podobnego i żadna historia nie miała złego zakończenia.

Trzymaj się [emoji8]
 
Nie martw się na zapas, stres nie jest dobry dla dziecka, jedz do lekarza/ip jeśli ma Cię to uspokoić.
Ja ze swojego dwoświadczenia powiem, że w pierwszej ciąży miałam takie nagłe ustąpienie obajwów i wszystko było dobrze.
Teraz jestem w drugiej ciąży i nie miałam czegoś takiego, ale na forum majowych mam 2020 co druga dziewczyna doświadcza czegoś podobnego i żadna historia nie miała złego zakończenia.

Trzymaj się [emoji8]
Dziękuję ☺️
 
Nie denerwuj się tym.
To normalne.
U mnie też tak było, zepsułam sobie tym zamartwianiem dzień ślubu, bo akurat wtedy objawy nagle zniknęły, a byłam po poronieniu.
Wróciły tydzień później ze zdwojoną siłą i wszystko było w porządku.
 
U mnie objawy (ból piersi i brzucha) przeszły w 8 tygodniu i potem już nie wróciły. Też już najgorsze scenariusze miałam w głowie a ciąża rozwijała się prawidłowo.
 
reklama
Raz nie było objawów, raz były - raz słabe, raz silne. I tak cały pierwszy trymestr prawdziwa huśtawka hormonalna :) nie stresuj się na zapas, to wcale nie jest wyznacznik że dzieje się coś złego.
 
Rozwiązanie
Miałam właśnie to samo, 6 tydzen ustapienie objawów. Nagle brak mdlosci, piersi przestaly boleć. Plakalam, nie spalam, myslalam ze zwariuje. Dzisiaj bylam na usg, 8 tydzien, dzidziuś jest zdrowy juz wygląda jak mały ludek i pięknie bije mu serduszko. Niepotrzebnie 2 tygodnie plakalam...
 
reklama
Do góry