reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usypianie w wózku?

Moje dziecko z powodu kolek nie spało ani w łóżeczku, ani we wózku tylko na moich rękach :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Agamal znam ten ból bo przez dłuuuuuugi czas rteż tak było jak sie trochę kolka zmniejszyła to zadomowił sie w wózku ale mamy pierwszy postęp Kuba wczoraj zasnął sam w łóżeczku i spał prawie całą noc :-)
 
reklama
Mój dzidziuś w wózku całą noc przesypia, budzi się tylko na karmienie. Też musiałabym oduczyć go i spróbować kłaść do łóżeczka... Odkąd je kupiliśmy to tylko stoi i na nic się nie zdaje... :)
 
CZEŚĆ ! mÓJ SYNEK MA SKOŃCZONE 4 MIESIĄCE SAM ZASYPIA W ŁÓŻECZKU. UCZYŁAM GO OD SAMEGO POCZĄTKU SPANIA W ŁÓŻECZKU. MĘCZYŁAM SIE STRASZNIE NA POCZĄTKU. POTEM MIELISMY OKRES ZĘ NIE CHCIAL SPAĆ W ŁÓZECZKU TO GO PRZEKŁADAŁAM RAZ SPAŁ W NOGACH RAZ SPAŁ TAM GDZIE GŁÓWKA.
JURECZEK ZASYPIA SAM OK 19.30 (CODZIENNIE) I ŚPI PRAWIE CAŁĄ NOC. BUDZI SIĘ TYLKO NA KARMIENIE. TEZ MU KŁADĘ PIELUSZKĘ. NIE BIORĘ GO DO SWOJEGO ŁÓZKA, TYLKO RANO JAK JUZ SIE NA DOBRE OBUDZIMY.
SAMO ZASYPIANIE TRWA OK 10 MIN A CZASEM OD RAZU. POKRCI SIE PARĘ RAZY TO NA PRAWO TO NA LEWO I ŚPI. zYCZE WAM WYTRWAŁOŚCI I POWODZENIA W USYPIANIU WASZYCH MALEŃSTW. WSPÓCZUJĘ TYM , KTÓRYCH DZIDZIE MAJA KOLKI JA NIE WIEM CO TO JEST.
 
Ja muszę sie pochwalić że KUbuś nauczył się już spać w łóżeczku i mało tego sam zasypa od tygodnia najierw jest kąpiel jedzenie i spanie kłade g do łóżeczka i on zasypia 10 15 min to trwa i śpi już sie tak nie budzi w nocy tak więc jestem strasznie dumna z siebie i z mojego malucha można nam gratulować!!!!
 
moja w nocy spała zawsze w łóżeczku :tak:a w dzień jak poszłam do pracy to babcia nauczyła lulania w wózku :wściekła/y: aż się wkurzyłam i zmieniłam ostatnio na roczek wózek żeby nie mogła leżeć i mam do pozycji pół leżącej ;-)w razie jakby zasneła w czasie spacerku a w dzień mi w nim nie zaśnie i babcia nie ma wyboru usypia w łóżeczku :-D i mała śpi bez problemu :tak:bo zasypia jak jest zmęczona a nie od ululania :tak: tak to spała nam dwa razy w dzień po 1-2godzin a teraz śpi raz po 2-4 godzin :tak:
 
Ja usypiałam syna na poduszce i przenosiłam go do łóżeczka razem ztą poduszka, bo jak poczuł zimne prześcieradło w łóżeczku to odrazu się budził. To było w miarę skuteczne.
 
Ile mam i dzieci tyle historii i przygód z zasypianiem ;-):tak:. U każdego to nieco inaczej przebiega i kazdy inne chwyty stosuje:tak:

Mój synek ma 1,5 roczku i pomijając okres "kolkowy" gdy zasypiał upłakany na rękach nie mam z nim kłopotów.

Postępuję w myśl zasady nic na siłę, do niedawna mój synke zasypiał w wózeczku z pieluszką tetrową w rączkach :-), a potem przenosiłam go do łóżeczka. Gdy próbowałam go włożyć do łóżeczka to zaczynały się warjacje, wstawanie, zabawa na całego i dałam sobie spokój, po co się męczyć skoro w wózku zasypiał w 5-10 minut.
Od jakiegos czasu synke sam pokazuje, ze chce iść do łóżeczka spać, wkładam go daje mu pieluszkę i siadam obok. Posiedzę tak z 10 minut i malutki śpi. Ja nie zostawiam go samego, bo zawsze zasypiał przy mnie lub przy mężu, zresztą lubię patrzeć jak mój synek zasypia.
 
ja swoja corcie tez nauczylam spania w wozku a to dlatego ze od malenkosci spala w kolysce.No ale ze uz z kolyski wyrosla to sie przenieslismy do wozka bo tez innego wyjscia nie bylo,mala sie darla w wlozeczku.No ale zrobilismy tak:
kladlam mala do wozka i zamiast dindania to poprostu wozilam,mala oczywiscie ryczala w nieboglosy ale Ja sie nie dalam i tylko wozilam i uspokajalam mruczac i co tylko no i po tygodniu poskutkowalo. I tak w wieku 5 miesiecy mala zaczela spac w lozeczku,ale...... w dzien jeszcze w wozku spala a na noc w lozeczku.
 
reklama
Witam,

mam kłopot z 8 miesięcznym dzieckiem, a mianowicie mały nie umie i nie chce nawet sprobować zasypiać sam o wlasnych silach w łóżeczko - ale tylko w dzien. na nocny sen nie ma kłopotu, po kapieli jest kladziony i zasypia zupelnie sam bez protestow, gdy w dzien probuje go klasc do łóżeczka jest przepiękna histeria i placz w nieboglosy konczy sie na tym ze laduje w wózku i tam zasypia, nie jest to nawet bujanie tylko "wibracje" zupelnie jak na spacerze tak wlasnie zasypia, martwie sie ze juz nie dlugo nie zmiesci sie do spacerowki i co w tedy, chcialabym go nauczyc zasypiac w łóżeczku ale jak???:confused:
 

Podobne tematy

Do góry