reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usypianie

reklama
blueberry mi się jednak wydaje, że mu się nie chce pić. Pewnie to wykorzystuje, że mu dajesz. Moja nie dostaje w nocy nic, więc wiem, że dziecko jest w stanie przetrzymać noc bez jedzenia i picia.

A u nas niespodzianka - nocka koszmarna :wściekła/y:
Nie wiem co się stało, ale mała co chwilę się budziła.
Najpierw obudziła ją petarda i musiała się przestraszyć, bo wstała na baczność i zaczęła płakać, a potem co się przebudziła to wstawała i płakała. Przetrzymaliśmy ją, potem posmarowałam jej dziąsła żelem (nie wiem czemu na nią to działa, bo to któryś raz już, że myślę że to może zęby, smaruję, a od kilku miesięcy zębów nie ma :-D) i spała jakoś.
Nie wiem czy to pogoda (deszcz padał) czy może coś się dzieje? Generalnie dzisiaj brzydko spała...bardzo:baffled:
 
Moja generalnie też przesypia noce bez picia ale ostatnio coraz częściej budzi sie i wtedy muszę dać jej butelkę mleka bo inaczej nie uśnie. Wypija ją prawie jednym chaustem więc wiem, że na pewno jest głodna i od razu zasypia.
 
blueberry mi się jednak wydaje, że mu się nie chce pić. Pewnie to wykorzystuje, że mu dajesz. Moja nie dostaje w nocy nic, więc wiem, że dziecko jest w stanie przetrzymać noc bez jedzenia i picia.
Może u nas jest bardziej suche powietrze... Mnie sie też nieraz chce pić w nocy. No ale nie piję co godzinę ;-).
 
Jeśli chcesz zrezygnować z tych nocnych pobudek to może stopniowo przygotowuj mu coraz mniej mleczka? Może tak by się udało?
 
reklama
Moja dzisiaj w nocy znowu obudziła się kilka razy z wrzaskiem :eek:
Na szczęście jak nie interweniujemy to się sama uspokaja i kładzie spać. Wtedy przyjmuje komicznie pozy :-D
Raz jej posmarowałam dziąsła żelem i od razu zasnęła, ale jak obserwuję jej buźkę to nic tam się nie dzieje.
 
Do góry