reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA OSZUSTKA !!!

Joanna - ale szok! Jak byłam jeszcze w ciąży, to kupiłam kilka ciuszków właśnie od Natki. Mam jak najlepsze zdanbie o tej osobie. Wysłałą do mnie towar jeszcze zanim jej zapłaciłam.
Więc mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. Natka zaufała mi wysyłając do mnie ubranka, za które zapłaciłam z kilkudniowym opóźnieniem. Do tego dołączyła mi jeszcze kilka prezentów.
 
reklama
kurcze, straszne chamstwo... ja czesto robie zakupy na allegro i równie czesto sprzedaje rzeczy. jak na razie trafił mi sie tylko jeden trefny klient, który migał sie od wpłacenia kasy twierdzac, ze nie dochodza do niego moje maile... ale napisałam do allegro i dostał ostrzeżenie...
 
Dziewczyny musicie pamiętać, że Forum nie jest aukcja internetową, więc nie mamy zabezpieczeń, jak na Allegro. Jeżeli cos kupujecie to najlepiej za pobraniem i w dodatku z mozlliwoscią obejrzenia towaru przed zapłaceniem!!! To powinno Was uchronić przed oszustami.
Natomiast zastanawiamy się , czy nie zlikwidować wszystkich postów - PRZYJMĘ, bo zaczynam, po ostatnich wydarzeniachm, mieć sporo wątpliwości, co do zamiarów osób proszących o pomoc. Zostawimy tylko posty ODDAM i to juz do Was bedzie należała decyzja, czy prześlecie rzeczy osobie, która się do Was zgłosi.
Wszystkie poszkodowane osoby proszę o kontakt. Może uda nam się zadziałać. Melanie, czy sprawdziłaś, czy masz zachowaną korespondencję z ta Sarą?
anna ślusarczyk
www.babyboom.pl
 
przyszło do mnie pismo z policji
POSTANOWIENIE O WSZCZĘCIU DOCHODZENIA :police:

jak będę już wiedziała do czego doszli, to napiszę :)
narazie wiem tylko tyle co już wiedziałam wcześniej, tzn, ze w Szczecinie pod tym adresem mieszka starsza Pani, która nie ma pojęcia o całej sprawie
 
ina ;D

ostatnio obiło mi się o uszy, że mają wrócić te czasy, kiedy dane posiadacza konta zgadzały się z numerem konta ::)
ale nie wiem czy to prawda
 
Mały szczegół - numer 0-202122 o którym tyle napisano w cytowanej wypowiedzi nie jest numerem dostepowym neostrady a łącza modemowego w tpsa.
 
reklama
Witam cieplutko.

Dzisiaj na stronie miasta w którym mieszkam, przeczytałam artykuł dotyczący owej oszustki - http://tnij.org/alle_gro

Jest mi wstyd, że w moim mieście istnieją tacy ludzie jak ta Pani. Wiele razy kupowałam na allegro różnego rodzaju rzeczy i na szczęście nigdy nikt mnie nie oszukał - w przeciwnym razie prawdopodobnie podchodziłabym do zakupów internetowych z dystansem.

Jest mi przykro, że ktoś w tak prymitywny sposób, wykorzystał dobre serca innych ludzi.

W pierwszym poście Melanie, w którym podała adres oszustki jest pewna nieścisłość - 72 - 600 to kod Świnoujścia, nie Szczecina. Zastanowiło mnie również to, że przelewy z różnymi danymi osobowymi docierały na to samo konto. Moja mama pracuje w banku i gdy tylko nie zgadzają się dane, następuje zwrot przelewu. Sytuacja w której mimo fałszywych danych, pieniądze docierają na konto, nigdy by nie było, ale pewnie w Lukasie jest inaczej.

Żenujące, jak bardzo podli potrafią być ludzie, którzy chcą zarobić. I to jakim kosztem? :(
 
Do góry