reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UWAGA OSZUSTKA !!!

Melanie mam nadzieje, ze uda ci sie to zalatwic, bidulka. Co za szmacicho, az mnie wkurzyla. Jak mozna tak kobiete w ciazy. wrr....
 
reklama
Tusia ja wściekam sie podwójnie, bo po pierwsze kasa poszła w las, a po drugie JA dałam sie zrobić jak dziecko :p
...bo zaufałam :(
 
wiataj co za Laska,jak mozna,ludzie to maja tupet :mad: Trzeba byc takim ostroznym wszedzie.Musisz jakos ta sprawe zatwic nie mozna tego podarowac,napisz zazalenie,moze wystaw gdzies opinie,oj ale jestm zla na takie osoby.Za nic kultury i poszanowania
drugiej osoby.Bardzo mi przykro melanie powodzenia w odnaleziemiu swoich pieniazkow.pzdr ;)
 
Dziewczyny a propos oszustek....
też dorzucę kamyczek do ogródka

ja straciłam dużo mniejsze sianko niestety na naszym forum....
zamówiłam ubranka za ok. 30 zł., wysłałm przelew w maju i do tej pory nic nie otzrymałam
poza mglistym mailem z tłumaczeniami o szpitalu, chorobie i wyjaśnianiu, że potwierdzeni o wysłaniu paczki
zostało na poczcie do wjaśnienia, gdzie podziała się paczka, którą rzekomo ta istota wysłała...

a oto dane:
u nas pseudo: natka
e-mail: natka243@vp.pl
konto w BPH 14 1060 0076 0000 3921 4023 3007
NATALIA OSZMAŃSKA
UL. STASZICA 40/80
ZIELONA GÓRA

może niesłusznie posądzam tą osobę i nazywam oszustką ...
ale ja - gdybym dostała od kogoś pieniądze i nie wysłała zamówionych rzeczy to sianko
bym zwróciła! kasę wysłałm w maju a mamy początek sierpnia!

śledztwa nie przeprowadzałam, bo nie mam zacięcia i nie o takie sianko - a może błąd?
i milczałam, bo żyłam nadzieją ana wyjaśnienie....

współczuję Ci Melanie -bardzo - wiem co czujesz
i wierzę, że dasz popalić temu babsztylowi!

ja sobie postanowiłam, że już nic nie kupię w necie....niestety....
 
dziekuję Ci axxa, ale zupełnie nie wiem jak się "biega" na Allegro.....
zdecydowałm się kupić coś tu, bo po kontakcie mailowym i przysłanych zdjęciach wszystko wydawało się proste.

zresztą udane transakcje miałam z dowma nazszymi babeczkami :mamamadzi i vanilla sky

zresztą, co miałabym napisać tej natce? zwróć mi pieniądze?
pisałam do nie j maile, że teraz i tak zamówione rzeczy bedą za małe....

dziękuję jeszcze raz axxa, ale przebolałam tą stratę :(
 
Witajcie kobitki,oj niedobrfze,ze takie zeczy sie dziej i ludzie sa tak nie kompetentni,jezeli ktos dostaje pieniazki to powinnien szybko wyslac rzecz zaplacona,a jezeli sprawa sie tak przedstawia iz byla w szpitalu,mogla komus innego poproscic o wyslanie przesylki.Mam nadziej,ze sprawa sie wyjasni.Moze to nieporozumienie?Sama widzisz,ze dalo sie kupowac rzeczy przez internet i mozna zaufac,ale trzeba byc ostroznym,najliepiej miec jak najwiecej danych tej osoby.Ok zycze powodzenia,pzdr
 
maxin - dane to żadna pewność - zawsze mogą być fałszywe - np konto na lewy dowód itp.
i jak byc ostrożnym?
Absolutnie nigdy nie masz pewności czy otrzymasz towar, nawet na allegro
(poza głupkami, którzy zalicytowali u mnie towar, potem za niego nie zapłacili, a na sam koniec wystawili mi za nic negatywa :p
takich to tam nie brakuje)
Mnie się nie zdazyło spotkać złodzieja na allegro, a troszke tam kupowałam
...aż do niedawna na tym forum.
 
Melanie to tak w sumie masz racje,zawsze moga byc falszywe,ja kupowalam kiedys na Ebay i bylo wszystko ok.To chyba zalezy juz od intuicji,no coz duzo jest oszutow
 
reklama
Aż zaniemówiłam. Sama kupuję w necie, aczkolwiek zawszę trochę się boję. Próbowałam tez coś sprzedać ale bezskutecznie.
Melanii, mam nadziję, że Ci się powiedzie, ale dlaczego nie mogłaś otrzymać przesyłki i zapłacić doręczycielowi. Ja zawsze tak robię, może dlatego na razie jest ok.
A o tej lasce co wyłudza to słyszałam, ona równiez kupuje te tańsze rzeczy i wystawia na swojej stronie i na allegro.
Daj znać co dlaej z tą kichą!
Pozdrawiam Cię gorąco!
 
Do góry