reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

http://www.nutricia.com.pl/klub_przylacz_sie.php

polecam, duzo fajnych gadzetow przysylaja, nawet prezent urodzinowy na roczek maluszka :)
Zarejestrowalam tam moją mamę, ktora urodzila w lipcu 2009, wiec wiem z doswiadczenia ze warto :) przychodzily miedzy innymi:
lyzeczka, sloiczki z deserkami, herbatki dla mamy i dziecka, probki mleka, i duuzo gazetek i poradnikow.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie Futrzak, fajne przeceny do końca grudnia, ja już się zdecydowałam na gadżety tomee tippee :D Jeszcze tylko oblookam czy na allegro nie jest coś taniej i zacznę kupować..
U mnie w Stg też jest niby sklep z tej sieci, zobaczymy czy zrealizują mi te bony na pampki ;)
 
U nas w Gdyni tez jest akpol ale wydaje mi sie ze np zestaw startowy tt był tanszy o 10zł na alegro...
Za to maja tam ogooomny wybor ciuszkow w całkiem normalnych cenach;)
 
te darmowe pampersy są już niestety nie aktualne:(:( cóż... warto napisać do poszczególnych firm, czy przysyłają jakieś próbki. ja dostałam np.z ziaji próbki kremów, balsamów i płynów do higieny intymnej, dla Maluszka dostałam tylko dwie próbeczki, ale zawsze coś. I przysłali mi też z Humany dużo informacji na temat ich produktów oraz info na tematy karmienia i takie tam;] byłam też na akademii J&J i dostałam od nich zestaw próbek z maleńkim płynem do kąpieli od dnia narodzin i małą paczką chusteczek nawilżanych i takie duże 400ml mleczko dla dziecka od dnia narodzin:) (kobiety, które już urodziły dostały próbki wkładek laktacyjnych;])warto wybierać się na takie "imprezy" organizowane przez producentów, bo niemal zawsze dają jakieś próbki:D i próbki są wysyłane także przez producentów po narodzinach dziecka, biorą dane w szpitalu;] za takimi promocjami że wysyłają coś w prezencie trzeba patrzeć na bierząco co jakiś czas, bo często są ograniczone ilości albo poprostu czas- trzeba poprostu co jakiś czas sprawdzać stronki wsystkich wiodących marek:) pozdrawiam:p
 
reklama
Dziewczyny proponuje nowy temat jak uznacie, ze jest glupi to prosze o usuniecie...
Mianowicie w tym temacie moglybysmy sie dzielic stronami na ktorych warto sie zarejestrowac, zeby dostac probki pieluch, kremow, chustek, vouchery na darmowe gadzety dla dziecka ale rowniez informacje w ktorych sklepach jakie promocje... wiadomo dla wiekszosci z nas kazdy grosz jest wazny, a to moze ulatwic sprawe...
Poki co zarzucam linki dla dziewczyn z UK. zarejestrowalam sie i juz zaczynaja gadzety naplywac:pP I sporo znizkowych kuponow:)
Parenting Club - Mother and Baby - Boots
Babies & Pregnancy, Baby Week by Week Symptoms, Signs & Calendars
HiPP Organic
Sainsbury's Little Ones - Baby Food Ideas & Recipes
Baby Care Information & Advice For You & Your Baby From Pampers
Week by Week Pregnancy & Baby advice for Mums to be | Emma's Diary
Heinz Baby Club Join
https://www.aptamil.co.uk/register
Register as a member of the Cow & Gate Mum & Baby Club
Baby Milk | Baby Formula | SMA Formula | SMA Baby Milk


Czy ktoś już może rejestrował się na tych stronkach?? Jak tak to było by miło jakby napisał czy przysyłają próbki także do polski;]
 
Do góry