reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

reklama
Dotarła do mnie próbka burberry. Wprawdzie zapach nie mój ;-) ale gdyby wszystkie próbki tak wyglądały (z atomizerem) to byłoby super :-)
 
http://miastodzieci.pl/konkursy/835:wygraj-kreatywna-maszyne-dla-twojego-dziecka-magic-fabric
eeee coś mi wcześniej nie wyszło to poprawiam może teraz nie zjem pól wiadomości.... więc tak nie wiem czy któraś z Was mamusie będzie zainteresowana ale może więc wkleję.... niestety nie wszyscy dostaną ale może którejś z nas mamusiek się uda uszczęśliwić pociechę zabawką no troszkę na wyrost albo na prezent dla innego malucha... powodzenia dla chętnych :)
 
Ostatnia edycja:
Czy do Was też z Baby Ono wysłali maila z informacją że rozpoczęli testowanie Grzechotki welurowej motylek i po zalogowaniu jako ambasador w zakładce testowane produkty miałyście pytanie czy chcecie ją testować??? BO mi tam ... ciekawe czy przyślą :confused:


http://www.itesco.pl/promocje/gazetki/wyprz-39_18535631/podstawowa/pliki/chm-gazetka/24.11.2011-30.11.2011/gazetka/images/gazetka.pdf


A to powyżej link do Gazetki Tesco a na pierwszej stronie info:
Odbierz bon 5 zł za każde 10 zł wydane na zabawki.*

Tylko za zakupy w nocy z 25.11 na 26.11 i w nocy z 26.11 na 27.11
w godzinach od 21.00 do 6.00 rano lub do zamknięcia sklepu.
Bony wydawane są w punkcie obsługi klienta za okazaniem paragonu. Bony można realizować od 1-31 grudnia 2011

Może watro teraz zrobić świąteczne prezenty????? Jakby nie było za pół ceny :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry