reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w co ubierać wiosną?

sma85&06

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Listopad 2008
Postów
124
Miasto
Bydgoszcz
Mam dylemat czy ubierać malej ciepla kurtke wiosna-jesień, czy taką lżejszą wiatrówkę. Czy musi mieć rajstopy pod spodniami? W jakich butach chodzą teraz Wasze dzieci? Mala rozbiera się do krótkich rękawów przy 18 st w domu, więc nie jezt zmarźluszkiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzisiaj ubralam w dżinsy bez rajstop, zamszowe byty za kostkę, a na górę krótki rękaw bez podkoszulki i cienka bluza z dlugim, cieplejsza kurtka. dość gruby bawelniany kapelusz. to bylo tylko do samochodu.
jutro do przedszkola mam w planie getry lub cienkie rajstopy i na to ogrodniczki gumowane lub dzinsowe zależy cz będzie mokro.w przedszkolu przebierze na cienka spódnicę. niewiem jeszcze co na górę. krótki, dlugi, podkoszulek?
 
ja jestem zwolenniczką lżejszego ubierania!
teraz jak już koło 10 st na plusie to zrezygnowałam z rajstop pod spodniami,a na górę koszulka z krótkim rękawem,bluza bądź sweterek i na to kurteczka cieńsza!czapka cienka bądź z daszkiem jak nie ma dużego wiatru! a butki już wiosenne-adidaski bez ociepleń!
nie ma co przegrzewać szkrabów!
 
Witam:)
z ubieraniem na dworek jakoś sobie radze:)
Mam czteromiesiączną córeczkę i zastanawiam się jak ją ubierać w domu?
Zakładacie już swoim pociechą krótkie rękawki??
Czy pod bluzke z długim rękawem i i rajstopki zakładacie body z krótekim rękawem??
nie wiem jak postępować z nia w domu...
zawsze staram sie zeby jej nie przegrzewac, ale czy juz pora na krótkie rekawki w domkiu??:happy2:
 
body ubieraj zawsze, dopiero potem koszulki w razie potrzeby, tak się ubiera dzieci nawet w anglii, gdzie propagują 'zimny wychów'. ja jeszcze ubieram podkoszulek i na to cienki dlugi rękaw. dostaliśmy wlasnie wkladki i buty profilaktyczne, na razie do dumu i przedszkola. na dwor nie kupilam, bo uwazam ze jest za cieplo na pelne buty za kostke. poczekam pare dni az bedzie mogla wlozyc sandaly ( troche nas kosztowaly te papacie)
 
Witam
Jestem studentką III roku Pedagogiki Wczesnej edukacji z kształceniem integracyjnym. Byłabym bardzo wdzięczna, jeżeli poświęciłyby Panie chwilę swojego czasu, by pomóc mi przy badaniach do pracy licencjackiej poprzez wypełnienie anonimowej ankiety. Dotyczy ona tego, czym rodzice kierują się kupując zabawkę dla swojej pociechy:) Z góry bardzo dziękuje. Karolina
Czym kierują się rodzice przy wyborze zabawki - www.ankietka.pl
 
reklama
Cebulka :) to jest najlepszy sposób ubierania dzieci :) Bo jak będzie marudził że mu za gorąco to zdejmujecie :) a jak za zimno to zakładacie coś :)
 
Do góry