reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

Cześć dziewczyny , dołączam do was ;) dzisiaj 26 dc i zapomniałam test zrobić . To mój 3 cykl po zabiegu ( poroniłam w lipcu ) . Niewiem czy robić test popołudniu czy czekać do rana. Podbrzusze boli jak na okres ale zawsze przed Niemam już śluzu wiec dzisiaj się chyba nie zanosi na okres. Cykle mam 26-28 dniowe .
 
reklama
Część:) może lepiej czekać do rana bardziej będzie wiarygodny test,czy już zrobiłaś?ja mam 20 dzień cyklu dzisiaj i bola mnie dziwnie jajniki jak na okres nie wiem czy przeziębiłam sobie może pęcherz czy conią trzeba czekać na @-oby nie przyszła:)
 
Oficjalnie się jeszcze nie staraliśmy ale czasem właśnie w okolicach owulacji nie zabezpieczalismy się. Biore od 4 miesięcy kwas foliowy :) teraz właśnie mam 9 dni do okresu a boli mnie brzuch jak na okres. 15 dc było tulenie. Ale się nie nastawiam bo ja ciągle mam jakieś dziwne bóle w podbrzuszu. Jestem jakaś taka wyczulona. Test to najlepiej zawsze rano robić :) wtedy będzie najbardziej wiarygodny :)
 
Oficjalnie się jeszcze nie staraliśmy ale czasem właśnie w okolicach owulacji nie zabezpieczalismy się. Biore od 4 miesięcy kwas foliowy :) teraz właśnie mam 9 dni do okresu a boli mnie brzuch jak na okres. 15 dc było tulenie. Ale się nie nastawiam bo ja ciągle mam jakieś dziwne bóle w podbrzuszu. Jestem jakaś taka wyczulona. Test to najlepiej zawsze rano robić :) wtedy będzie najbardziej wiarygodny :)
To dokładnie jak ja masz i też już nie wiem czy to Po prostu moje dolegliwości jak zwykle czy coś innego...okres za 8 dni..mi owu przypadła i na pewno była 14 a przytulalismy się 13 14 15 16 No więc zobaczymy...tym bardziej że teraz naprawdę trafiłam w owu jeszcze rano miałam śluz jak białko kurzego jajka ciągliwy do tego ból podbrzusza aż ciąglo Po plecach i staranko jak wyżej pisałam więc myślę że powinien to być ten szczęśliwy czas:)No ale...Nie musi się udać...wiadomo czas wszystko zweryfikuje...jeszcze 8 dnii testuje.obecnie czuję się od owu jak na okres cały czas jajniki coś tam pracują czy wyżej nie wiem ale mam momenty że jak wstaje to aż takie Tempe klucia mam..dzisiaj też doszedł delikatny ból piersi co też mogę dziwi no ale biorąc pod uwagę zbliżający się okres...:/nie wiem co myśleć...trzeba czekać to jest najgorsze ale czytam książki więc tyle nie myślę o tym:)Powodzenia:)
 
To dokładnie jak ja masz i też już nie wiem czy to Po prostu moje dolegliwości jak zwykle czy coś innego...okres za 8 dni..mi owu przypadła i na pewno była 14 a przytulalismy się 13 14 15 16 No więc zobaczymy...tym bardziej że teraz naprawdę trafiłam w owu jeszcze rano miałam śluz jak białko kurzego jajka ciągliwy do tego ból podbrzusza aż ciąglo Po plecach i staranko jak wyżej pisałam więc myślę że powinien to być ten szczęśliwy czas:)No ale...Nie musi się udać...wiadomo czas wszystko zweryfikuje...jeszcze 8 dnii testuje.obecnie czuję się od owu jak na okres cały czas jajniki coś tam pracują czy wyżej nie wiem ale mam momenty że jak wstaje to aż takie Tempe klucia mam..dzisiaj też doszedł delikatny ból piersi co też mogę dziwi no ale biorąc pod uwagę zbliżający się okres...:/nie wiem co myśleć...trzeba czekać to jest najgorsze ale czytam książki więc tyle nie myślę o tym:)Powodzenia:)
Z tego co mówisz to masz duże szanse :) i jeszcze te bóle :) mam nadzieję że Wam się uda! Będę trzymać kciuki. Chociaż sama wiem po sobie ze w ciąży byłam już wiele razy :p w sensie że czułam takie objawy. Nawet byłam na becie a tam zero. Więc jak się nakręcilam to psychika figle platala :p
 
Z tego co mówisz to masz duże szanse :) i jeszcze te bóle :) mam nadzieję że Wam się uda! Będę trzymać kciuki. Chociaż sama wiem po sobie ze w ciąży byłam już wiele razy :p w sensie że czułam takie objawy. Nawet byłam na becie a tam zero. Więc jak się nakręcilam to psychika figle platala :p
Wiem też o tym myślałam że może to już takie urojenia ale od owu bole podbrzusza i od wczoraj piersi bolą dziwi mnie aż tak odległy czas do okresu a takie dolegliwości no Sama nie wiem co myśleć najchętniej wiesz co bym zrobiła -testale nie chce się już teraz rozczarować.. Wolę tym razem poczekać do planowanej @ ..choć ciężko mój mnie wyzywa że siedzę na internecie i oszukuje się podobnych dolegliwości i potwierdzen No ale tym razem naprawdę mam takie silne przeczucie przez te bole zobaczymy...a to nic złego wierzyć w cuda:)
 
Z tego co mówisz to masz duże szanse :) i jeszcze te bóle :) mam nadzieję że Wam się uda! Będę trzymać kciuki. Chociaż sama wiem po sobie ze w ciąży byłam już wiele razy :p w sensie że czułam takie objawy. Nawet byłam na becie a tam zero. Więc jak się nakręcilam to psychika figle platala :p
Dziękuję za też trzymam kciuki za wszystkie kobietki! :)wiara czyni cuda:)i w końcu każda z nas będzie się cieszyć dwoma kreseczkami:)
 
reklama
Hej dziewczynki ja tez czekam na testowanie za 8 dni. Dolegliwości żadnych nie mam jedynie ból podbrzusza jak na @. Temp.36.8 . Rzyjmuje jeszcze duphaston 2 x dziennie 12.10 testuje
 
Do góry