reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

W zdrowym ciele zdrowy duch! :) czyli sport, pielęgnacja itp. :)

aesthete

Fanka BB :)
Miasto
śląsk
Rozwiązania
0
ponoć jest jakiś aquaaerobic dla pań w ciąży :) u nas nie widziałam, ale może u Ciebie jest :D
mi gin powiedział że mam sobie powolutku pływać :p poza tym ponoć basen dobrze robi jak się regularnie chodzi i ból przy porodzie jest mniejszy :D

reklama

Natuszka21

Miasto
Nowy Targ
Rozwiązania
0
Właśnie słyszałam, że regularne korzystanie z basenu w ciąży, zmniejsza bóle porodowe, poza tym skóra jest bardziej jędrna ;-) zobaczę jak będzie w praktyce. :-p

brownagula

Miasto
Dąbrowa Górnicza
Rozwiązania
0
Hmm... czyli generalnie widzę że wy chodzicie na "normalny" basen tak ? ;>
Wiem że są typowe takie baseny dla ciężarnych oraz dla mam z niemowlętami gdzie woda jest poddawana bardziej rygorystycznym badaniom, cieplejsza, ozonowana, są zajęcia typowo dla brzuszkowych, ale najbliższy niby znalazłam w Katowicach :( a na dodatek zajęcia są raz w tygodniu chyba o 19... to gdzie ja będę o 20 się szwędać na autobus jak będzie zimno i ciemno... :(
a i cena też z rzędu 40-50zł za jedno zajęcie ;/
tak więc chyba zaaplikuję tampona i będę chodzić sobie na zwykły basen który mam 10 minut na nóżkach :)
a i jest różnica płacić 40zł za godzinę a płacić 5zł za godzinę pływania :)

też właśnie słyszałam że basen jest dobry w ciąży, bo jest małe ryzyko urazu, co w naszym stanie jest ważne, ćwiczymy mięśnie i poród jest łatwiejszy i szybszy i mniej bolesny, redukuje napięcie mięśniowe, zmniejsza ból plecków, i ogólnie ciało się rozluźnia w wodzie itp.
Tak więc chodzić,ćwiczyć pływać i szybko rodzić :D

Ja miałam w planach na tą zimę naukę na snowboardzie,hehe już nawet kupiłam kurtkę, a tu proszę trzeba coś innego znaleźć i szaleństwa na stoku przełożyć na następny rok

Ostatnia edycja:

aesthete

Miasto
śląsk
Rozwiązania
0
dokładnie, chodzimy na zwykły basen :) dopiero z maluszkiem będziemy chodzić na naukę pływania na inny :) ponoć najlepiej chodzić rano, jak woda jest po całonocnej filtracji :)

mi_lva

Miasto
Jastrzębie-Zdrój
Rozwiązania
0
mam blisko basen ale na razie mam takiego lenia że masakra ale zaczne zaczne chodzić na 100%:-) póki co ćwiczę z paniami przed komputerem:tak:

Pampuszek

Rozwiązania
0
A ja właśnie zabrałam się za ćwiczenia i wszystko ok było, nie przemęczałam się ale niestety jakiś lekki skurcz mnie złapał pod prawą piersią czy coś takiego typu że ciężko oddychać do końca bo wtedy boli. Więc porzuciłam ćwiczenia, ale jeszcze muszę się porozciągać ;).

reklama

tamkara

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Co do w-fu i nauczycieli od w-fu to popieram... to oni najskuteczniej wprowadzaja nienawisc do jakiejkolwiek aktywnosci fizycznej i to przez nich często dzieciaki chca brac zwolnienia.. bo czuja się upokorzone :pnigdy nie zapomne naszej babki od w-fu z podstawowki która okraglym dziewczynkom kazala cwiczyc wiecej i brac przykład ze szczuplejszych kolezanek.. wyzywala je na zajeciach i co raz upokarzala.. nie mam zielonego pojecia czy dalej pracuje w tej szkole, mam nadzieje ze już ja dawno wywalili... Ostatnio polubilam natomiast trampoliny.

Ostatnia edycja:

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry