reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada serca u dziecka i zespół DOWNA- USG połówkowe-pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jak w ogóle można coś takiego komuś napisać?!

Nie zasługuje na bycie mamą bo inna kobieta nie donosiła ciąży?!

Kim jesteś, żeby ferować wyroki czy ktoś na rodzicielstwo zasługuje a ktoś nie?

Miło by ci było gdyby ktoś ci napisał, że widocznie nie zasługujesz na bycie mamą skoro straciłaś dziecko?

Nikt nie zasługuje na stratę ani na chore dziecko. Niestety, zdarzają się poronienia, chore ciąże, wady genetyczne. Ale nikt na to nie zasługuje!!!
Jestem aktualnie po stracie wymarzonego dziecka. 13 lat się starałam i jak czytam twoje wpisy to przychodzi mi jedno do głowy! Nie zasługujesz na bycie mama !!!
Jak można takie coś napisać? To się w głowie nie mieści, że takie coś napisała Pani do osoby, która zamartwia się i płacze nieustannie.
Nie przeczytałam dokładnie Pani wypowiedzi. Teraz już wiem, że straciła Pani ciążę. Bardzo mi przykro z tego powodu, ale naprawdę nie mogłam uwierzyć ze ktoś komuś takie coś napisał. Bardzo mi przykro z powodu Pani straty, ale autorka wątku też ma straszne chwilę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
W Niemczech można przerwac ciążę do 12 tygodnia. Holandia do 22, Wielka Brytania do 24. Jest to jednak dość kosztowne. Psychika i tak dostanie, niezależnie od wyboru. W każdym przypadku nie uniknie się psychicznej odpowiedzialności. Chyba ze ktoś ma wyjątkowo mocną głowę. Osobiście wydaje mi się, że, mimo wszystko, lepiej zdecydować się na terminacje niż na urodzenie i oddanie. Ale to moje zdanie, każdy ma prawo do swojego i żadnego nie będę negować.
W Niemczech ciąże z wadami można przerywać do 8 miesiąca. Wstrzykuje się wtedy jakaś substancje (nie wiem jaka niestety) w serce, które przestaje bić. Potem wywołuje się poród.
 
To nie partacz tylko lekarz z ponad 30 letnim doświadczeniem. Drugi również potwierdził wadę serduszka i dał skierowanie właśnie na kolejne badanie. Na terminację jest za późnio.
Kochana … jakiej decyzji ostatecznie nie podejmiesz trzymam za Ciebie kciuki ale pomysł naprawdę nad rozszerzeniem badań… bo może naprawdę po porodzie się okazać że większą polowe ciąży żyłaś strachem a był on niepotrzebny bo „ z dużą dozą pewności „ tak wiesz .. jak na słowo honoru… Na moim przykładzie , też moją ciąże prowadzi lekarz z 30letnim doświadczeniem , który na II badaniu prenatalnym uwidocznił organy wew. Po przeciwnych stronach tzw” odwrócenie trzew „ ja nie protestowałam i od razu dałam się położyć na badania na patologie ciąży… ostatecznie podejrzenia okazały się błędne i córka ma organy tak jak należy … Zobacz ile stresu człowiek sobie zaoszczędził leżąc pare dni w szpitalu … ja wiem to trudne decyzje … ale pomysł kochana ..
 
Jestem aktualnie po stracie wymarzonego dziecka. 13 lat się starałam i jak czytam twoje wpisy to przychodzi mi jedno do głowy! Nie zasługujesz na bycie mama !!!
a mogę zapytać kim Ty jesteś aby pisać drugiej osobie takie rzeczy ? I to jeszcze kobieta kobiecie ? Powinnaś się wstydzić … mi jest wstyd że miedzy Nami kobietami są takie jak Ty ..
 
reklama
może nie zasługuje ale nigdy bym nie zabiła swojego dziecka!

Możesz wyjaśnić dlaczego ta dziewczyna nie zasluguje?
Polacka katotalibska moralność.
Aborcja - zabijasz dziecko;
In vitro - mordujesz dzieci;
Antykoncepcja - grzech;
Wkładka domaciczna - patrz aborcja;
Antykoncepcja awaryjna - grzech i patrz aborcja;
Masturbacja - grzech i w sumie też zabijasz dzieci.

Taka frustracja o złość „mnie się bardziej należy”. Przykre to bardzo.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry