reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada serca u dziecka i zespół DOWNA- USG połówkowe-pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ludzie potrafią być głupi i okrutni.

Zrobiłaś co mogłaś dla Twojej Córki. Czasem pogrzeb pomaga z pierwszym etapem żałoby. Czasem cmentarz jest miejscem godzenia się z bólem. Czasem stanie nad grobem tylko dokłada cierpienia i nie chce się tam przychodzić. Rób według swoich potrzeb. Nie oglądaj się na innych.
 
Pożegnałam dziś moja dziewczynkę. Na temat gapiów ktorzy przyszli sobie popatrzeć na moje nieszczęście się nie wypowiem bo szkoda słów. W taka pogodę nikt nie idzie na cmentarz żeby pospacerować za moimi plecami akurat wtedy kiedy stoję nad grobem swojego dziecka.

💔 Przytulam
 
Ludzie potrafią być głupi i okrutni.

Zrobiłaś co mogłaś dla Twojej Córki. Czasem pogrzeb pomaga z pierwszym etapem żałoby. Czasem cmentarz jest miejscem godzenia się z bólem. Czasem stanie nad grobem tylko dokłada cierpienia i nie chce się tam przychodzić. Rób według swoich potrzeb. Nie oglądaj się na innych.
Tacy ludzie są wszędzie. To świadczy o nich, nie o mnie. Cieszę się, ze mogłam być z nią do końca, z szacunkiem się z nią pożegnać takim jak się należy każdemu człowiekowi. Bo to moja dziewczynka. I będzie zawsze w moim sercu. Kiedyś się spotkamy.
 
Tacy ludzie są wszędzie. To świadczy o nich, nie o mnie. Cieszę się, ze mogłam być z nią do końca, z szacunkiem się z nią pożegnać takim jak się należy każdemu człowiekowi. Bo to moja dziewczynka. I będzie zawsze w moim sercu. Kiedyś się spotkamy.
Piękne słowa. Ja też w to wierzę.
 
Tacy ludzie są wszędzie. To świadczy o nich, nie o mnie. Cieszę się, ze mogłam być z nią do końca, z szacunkiem się z nią pożegnać takim jak się należy każdemu człowiekowi. Bo to moja dziewczynka. I będzie zawsze w moim sercu. Kiedyś się spotkamy.
Pięknie to ujęłaś ❤️ bardzo mi przykro z powodu Waszej straty 😢
 
Tacy ludzie są wszędzie. To świadczy o nich, nie o mnie. Cieszę się, ze mogłam być z nią do końca, z szacunkiem się z nią pożegnać takim jak się należy każdemu człowiekowi. Bo to moja dziewczynka. I będzie zawsze w moim sercu. Kiedyś się spotkamy.
Jesteś dla mnie niesamowita … tyle przeszłaś .. podziwiam Cię i ściskam bardzo mocno ..
 
Nie jestem. Raczej (nie)normalna. Ja nie planowałam tej ciąży, byłam wręcz zła- bo pracę niedawno zaczęłam. Bo jak damy sobie radę, bo nigdy nie ma odpowiedniego momentu. Przy diagnozie- zespół Downa- chciałam nawet oddać moją dziewczynkę do adopcji albo zostawić komuś.
 
Nie jestem. Raczej (nie)normalna. Ja nie planowałam tej ciąży, byłam wręcz zła- bo pracę niedawno zaczęłam. Bo jak damy sobie radę, bo nigdy nie ma odpowiedniego momentu. Przy diagnozie- zespół Downa- chciałam nawet oddać moją dziewczynkę do adopcji albo zostawić komuś.
Jesteś … bez dwóch zdań , każda kobieta ma prawo do wahań , do strachu , do niepewności - to jest naturalne i zrozumiałe.. Byłaś z nią do końca mimo wszystkich przeciwności ..
 
reklama
Nie jestem. Raczej (nie)normalna. Ja nie planowałam tej ciąży, byłam wręcz zła- bo pracę niedawno zaczęłam. Bo jak damy sobie radę, bo nigdy nie ma odpowiedniego momentu. Przy diagnozie- zespół Downa- chciałam nawet oddać moją dziewczynkę do adopcji albo zostawić komuś.
A jednak kochalas ja i zaopiekowalas sie nia najlepiej jak bylo Mozna 😉
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry