reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

reklama
Iza, nie przejmuj się wagą. Najważniejsze, że przybiera na wadze. I możesz się cieszyć, że masz w co ubrać maluszka :) My już zaczynamy ubierać Misia w ciuszki rozmiar 68 i ze zgrozą patrzę, że znowu trza będzie kupić nowe ubranka, eh... Poza tym nam nikt nie wierzy, że mały ma tylko 2 miesiące ;)
 
My tez juz ubieramy naszego Pudzianka w 68, widze, ze nabiera troche ciałka i wystrzela na długosc.Bo przeciez jak sie urodzil mial "tylko" 55 cm. A siostra kupila już nam nawet kilka ubranek w rozmiarze 74. Powiem szczerze, ze rozmiar zależy od firmy. Widzę, ze mały wchodzi jeszcze w kaftaniki 56, a w niektóre już 74.Tak więc różnie z tym bywa.
 
z tymi rozmiarami to prawda - mala ma jeszcze body na 56 w ktore sie miesci a pozostale to 62 :) ale niektore 62 wygladaja jak na polroczne dziecko - i badz tu madry ;)
 
Hihihi a mi nikt nie wierzy, że mój Tymonek ma 2 m-ce, wygląda na 4: waży już coś ok. 7 kg i mierzy 65 cm, kawal klocucha z niego, ale urodził się duży: 4300g i 60cm. także w normie przybiera na wadze. Ja sama jestem w szoku, że moje dziecko tak szybko rosnie, nie zdążę go ubierać w fajne ciuszki bo tak wyrasta.A tyle mu nakupowaliśmy... eh żebym wiedziała,że on taki duży będzie.
 
Klara- to naprawdę duzy ten Twój synek :), nasza Karolinka na odwrót podobno wygląda na mnej niż ma, ale ona z kolei była chudziutka jak się urodziła, teraz waży ok. 4800 g. A dziś Twój synek kończy 2 miesiące?? Najlepsze życzonka dla niego :)
 
reklama
Do góry