reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

reklama
Naszej córuni 6 kilo stuknęło w zeszłym tygodniu, a ubranka to już nawet 68 jej ubieram :) Ma taaaakie długie te nóżki :) Ostatnio w sklepie zastanawiałam się czy kolejnego numeru nie kupić, ale 74 to już przesada :D Szczecrze, to chyba nie ma pośredniego między 68 a 74,a Wy widziałyście?
 
dziewczyny - bardzo ladnie przybieraja wasze pociechy :)
margarett - nie ma posredniego rozmiaru - ale czasami te numeracje sa bardzo rozne - niby ten sam numer a jednak rozne wielkosci :)
 
My jutro idziemy do lekarza i będziemy się ważyć... a ciuszki 68 zaczełam małej ubierac od 2 tygodni, bo w 62 juz się nie mieści!
 
Ja Karolince ubieram różne rozmiary, od 56 (nareszcie po mału robia sie za małe) do nawet 74, te numeracje też różnie wychodzą (a mam różne ciuszki po siostrzeńcu i podarowane :) i po prostu z niektórymi nie chce czekać aż dorośnie tylko już jej zakładam), a jak śpioszki są za duże to najczęściej tylko nogawki, wtedy zakładam na nie skarpetki i jest ok. A teraz jak są te upały to tylko w body chodzi, te większe są po prostu dłuższe i troszke ma pomarszczone na brzuszku. Ciekawe ile ona ma na długość, musze ja zmierzyc ale nie wiem jak bo nózki zawsze ma zgięte. Może lekarka mi ją zmierzy, bo wydaje mi się że ona jest długa i szczupła  ;D normalnie modelka  ;D
 
A ja dziś troszkę jestem zmartwiona bo byłyśmy u lekarza i okazało się że Oliwka waży 5870, czyli w przeciągu 3 tyg przybrała tylko 300 g. Co prawda lekarka mówi że jest ok bo przekładając to na 3 miesiące to przybrała 3 kg i żeby się nie matrwić - musimy kontrolawać wagę.
oprócz tego za 2 tyg pierwszy przecier z jabłek mam jej podać.
A co do mierzenia to ja biorę metr krawiecki i zaczynam od czubka głowi i przykłądam metr do plecków potem dalej po nóżce - przykładam pod kolanko i kończę na pientce - spróbuj. Bo naciągać nóżek nie wolno
 
No to mamy "co" nosić. Zwazyłam Matićka na wadze kuchennej, wyszło 6750 gr, ale był w pampersie, więc trzeba ze 300 gr odjĄć, nie?
A ciuszki też ubieram rózne, nogi ma takie długie, ze śpiochy to nawet 74 ubieram a kaftaniki jeszcze 62 są oki.
 
reklama
Do góry