reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

a Wiki w wieku 2 miesiecy wazy 5,5kg,czyli przez 2 tyg.przybrala 900g.ale sie nie dziwie bo ostatnio to je co chwile.
 
reklama
Kubuś w piątek ważył 4400 przez tydzień przybrał tylko 100g i pani doktor zaleciła dokarmianie :(
w piątek ponowne ważenie mam nadzieję że tym razem będzie dużo lepiej :)
 
rena - nie przejmuj sie - wazne zeby malenstwo zdrowo roslo - dokarmianie to nic zlego :) oby bylo teraz juz lepiej ;)
 
Idzia już sie nie przejmuje ale tak jakoś żle się poczułam ze świadomością że nie jestem wstanie wykarmić maluszka, teraz jest już wszystko ok
 
Jaki fajny temat :) :)
Będę miała porównanie jak daleko moj wcześniaczek zostaje w tyle, ale o dziwno nie zostaje!! Co mnie cieszy :)

Tydzień temu w środę ważył 4890g...to myślę że dobił już spokojnie do 5 kg. Ja go karmię sztucznie więc na pewno dobił :) a moje ręce jak dobija...... :) :) :)
 
No dobra, teraz my!
Wczoraj byliśmy u lekarza i na zastrzyku 5w1 Infex no i zważyliśmy tego naszego Ocipinka. 5820 gr.
Pani mi sugerowała, ze mały za dużo je, ze mam go oszukać herbatką albo smoczkiem, no ale tylko Wy same wiecie ze tych małych głodomorków nie da się oszukać i wiemy kiedy chcą jeść. A Pudzio jak nie jest głodny to nie przełknie ani kropli.
Obwód główki 41 cm, klata jak u pirata w rozmiarze 40,5 cm:)
 
reklama
Musze powiedzieć, ze bardzo rzadko nosimy małego na rękach, tylko do ululania. Chociaż ostatnio w dzień lubi zasypiać na leżąco przy pieluszce i ze smoczkiem. A na noc to swoim brzusiem na moim brzusiu:) Ale to nie ten wątek.
 
Do góry