reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

reklama
Kubuś ważył dzisiaj 4300, przez 2,5 tydodnia przybrał 300g jakoś mi się wydaje że mało. Pani doktor powiedziała, że dobrze przybiera ale ja i tak się tym troszkę martwie.
Czy wiecie ile dziecko powinno przybierać na wadze tygodniowo?
 
Moj Kubus wazy 4,5 kilo ( ponad kilogram w miesiac ) w kazdym razie jest w normie. Rena mi lekarz powiedzial ze dziecko musi przytyc minimalnie 20 g dziennie czyli 140 g na tydzien.
 
Czyli troszkę za mało przybrał na wadze, pewnie to przez te kolki które go męczyły przez 2 tyg.
Za 3tyg mamy szczepienie i ważenie przy okazji to zobaczymy jak bedzie za mało przybierał to bede go musiała dokarmiać
 
Kurczę, nasz Pudzianek znowu bije rekordy:) Kto Go uniesie za niedługo?

Po 2 tygodniach od porodu przybrał 370 gr, we wtorek 23.05 ważył już 5270 gr czyli przez miesiac i 2 dni przybrał 1170 gr. O losie, ale te gramki czuć:)
 
A ja myslalm z Maja bardzo malo przybira na wadze bo po ciuszka widac ze tylko urosla jakby.
A tu wczoraj bylismy u lekarza i Maja wazy 4300g czyli od dnia wyjscia ze szpitala tj 24.04 (3180g) przybrala 1120g. :)))))
 
No to przebijam ;) Misio waży 5600g :) Kto da więcej? ;)
Przez miesiąc przytył 1,5 kilo, a od urodzenia ponad 2kg. Niestety tą wagę już czuję... w kręgosłupie :/
 
Nie przebiję! Julek waży 4730g, czyli 825g więcej niż po urodzeniu ( ostatnio średnio 22g dziennie - w normie)
 
reklama
Nawet moja Oliwka (choć jest najstarsza w gronie kwietniówek) nie przebije. W wieku 2 miesiące i 2 tyg waga 5550 g.
 
Do góry