reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych Maluszków

reklama
Emilcia - 3 miesiące (równe 13 tygodni)
Waga 6400g - w ciągu 6 tyg przybrała 1200g, czyli tyle ile trzeba.
Wzrost 67 cm - przybyło 3 cm, choć ja mam wrażenie, że więcej :),

Mój M mówi, że mała się zaokrągliła, ale 6400 w tym wieku to nie jest chyba za dużo (?) W każdym razie lekarz nie komentował, że przekarmiona...
 
Mła, na pewno to nie jest dużo :-) A Emilcia się zaokrągliła, bo to już czas najwyższy, żeby nasze Maluchy zrobiły się bardziej "bobasowe" ;-) W tych "tłuściutkich" rączkach i nóżkach z fałdkami jest co raz więcej mięśni przecież, odkąd Bąble wierzgają nogami i rączkami na wszystkie strony :tak:


Gabrysia waży 6,060kg (13tyg i 4 dni)
 
Aleksy
3mce i 2 dni (13tyg i 2dni) waga: 6950g
Moj klusek kochany :-)

Mimo trwającej walki z Rota waga nie spada!!
Dzielnie walczy z dziadem :-)
 
Mła dzieciaczki kończąc 3 miesiąc powinny podwoić wagę urodzinową.:tak: Krzyś waży prawie 7,5 kg i się nie martw kobieto,masz śliczną córeczką,zdrową więc nie zamartwiaj się już :-)
 
reklama
Do góry