reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

Marta- 9,3 kg i 75 cm (przynajmniej tak wychodzi w domowych pomiarach). Ważyliśmy i mierzyliśmy 5 dni po skończeniu 13 m-cy. Ubranka na 74/80 są dobre. Też nas zaskoczyła niska waga, bo niedawno (około roczku) ważyła ok. 9900 :eek:.
Ostatnio po cycusiu na kolację dostaje jeszcze kaszkę na mleku (także pierś staje się częścią posiłku, a nie stanowi już całej 'kolacji'). Zobaczymy, czy to coś zmieni.
W każdym razie je bardzo chętnie, i jest spokojniejsza przed zaśnięciem, widocznie jej tego brakowało:zawstydzona/y:.
 
reklama
Tusiek się rozruszał i zwolnił z wagą i waży 10 kg. No i dobrze, teraz między braćmi mam 3 kg różnicy :-p. Wzrostu Tuśka nie znam, może uda mi się go namówić do współpracy i zmierzyć...
 
Mamjakty - przez pomyłkę dodałaś swojej Olci miesiąc ;-):-D:-p
Moja pojutrze skończy 13 miesięcy i waży 8900, czyli w razie choroby tfu tfu nie mamy rezerw
 
Kupinosia - dzięki! :zawstydzona/y:;-)
Faktycznie te nasze dzieciaki niezłą rozbieżność mają - co ciekawe moja młoda urodziła się duża a teraz jest jedną z tych drobniejszych :happy:
 
Ola rok i 2 miesiące
9900g
Wzrostu nie można zmierzyć dokładnie, bo Mała nie wiem dlaczego, ale nie chce stanąć prosto i bez ruszania się ;-) - ok 78 czy cus....
 
reklama
W końcu i u nas drgneło.. Krzysiuniu znowu wazy 10 kg tak jak na roczek
a Julka dobiła do 15tu

apetyt maja fantastyczny oboje Krzys je wiecej niz młoda nawet mimo ospy jeszcze i 4 przebitych czwórek w tym 3 w ciągu 4 dni
 
Do góry