reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

reklama
My dzisiaj też po szczepieniu, mała waży 9820g nareszcie przybrała i mierzy 86 cm!! duża dziewczynka, wygląda na półtora-dwa latka:)
 
my też po szczepieniu i jak widzę to moja to klusek przy waszych 10kg 200 g!!!! a ile mierzy to nie wiem bo się nie dała zmierzyć, ale ciuszki to na 86 nosi:-)
 
W końcu udało mi się tutaj zajrzeć:-):sorry2: Młoda ma niedobór wagi i wzrostu po mnie:dry:(tzn wagi jak byłam młoda i piękna bo teraz już nie mam niedoboru wagi:-p) waży 8500 a mierzy coś koło 74/75wzwyż nie wiem bo histeryczka nie dała się zmierzyć. Jak na swój wzrost jest oki, nie wygląda na zabiedzoną ale w siatkach to kicha jest!!:baffled:
 
Krzys waży 10,5 -14,5 miesiąca
wzrost ok 80 ale nie da sie zmierzyc bo ustac nie moze dzis ubrałam mu bluzke na 86 nowa i zła jetem ze jej nie przymierzyłam wczesniej bojest akurat
 
reklama
Do góry