reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga niemowlaka

K

karo88*

Gość
Witam potrzebuje porady mój synek urodził się 26 kwietnia z wagą 2870 g przybierał prawidłowo dziś go zwazylsm i doznałam szoku ponieważ waga dziś to 6100 g i taka była 5 dni temu 🙄 synek jest pogodny pieluchy są mokre kupka co 2-3 dni je 120 ml co 3h jesteśmy na mm ...nie wiem czy waga mi się zepsuła czy to jest powód do zmartwienia

reklama

Natuś_ka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie jest to powód do zmartwien, dzieci przybierają skokowo, w jednym tygodniu nie ruszy nic a w następnym przybierze dwa razy tyle. Z jakiego powodu wazysz go tak często?

K

karo88*

Gość
Nie jest to powód do zmartwien, dzieci przybierają skokowo, w jednym tygodniu nie ruszy nic a w następnym przybierze dwa razy tyle. Z jakiego powodu wazysz go tak często?
Ważę go co tydzień dlatego że na początku mi mało przybierał i teraz chyba robię to z przyzwyczajenia aczkolwiek każdy mi odradza takie wazenue bo twierdzą że prędzej osiwieje ....i chyba mają rację ...ale szlak mnie trafia jak idę na szczepienie a Panie pielęgniarki ważą w pampersie i ubraniu 🤦🤦🤦

sariska

Rozwiązania
0
Witam potrzebuje porady mój synek urodził się 26 kwietnia z wagą 2870 g przybierał prawidłowo dziś go zwazylsm i doznałam szoku ponieważ waga dziś to 6100 g i taka była 5 dni temu 🙄 synek jest pogodny pieluchy są mokre kupka co 2-3 dni je 120 ml co 3h jesteśmy na mm ...nie wiem czy waga mi się zepsuła czy to jest powód do zmartwienia
myślę, że nie masz się czym martwić skoro do tej pory dobrze przybierał. Ja też mojego ważę co tydzień bo urodził się 3200g i 52 cm, ale w 4 dobie spadł mi z wagą na 2780 g. Dziś waży 5470 g i ma 60 cm jest na piersi i robi 4 kupy dziennie ;).

Natuś_ka

Rozwiązania
0
Ważę go co tydzień dlatego że na początku mi mało przybierał i teraz chyba robię to z przyzwyczajenia aczkolwiek każdy mi odradza takie wazenue bo twierdzą że prędzej osiwieje ....i chyba mają rację ...ale szlak mnie trafia jak idę na szczepienie a Panie pielęgniarki ważą w pampersie i ubraniu 🤦🤦🤦
To zwróć im uwagę że tak się dziecka nie waży. A Ty tego nie rób tak często, raz na miesiąc Ci wystarczy :) Twój synek ma piękną wagę.

89karola80

Rozwiązania
0
myślę, że nie masz się czym martwić skoro do tej pory dobrze przybierał. Ja też mojego ważę co tydzień bo urodził się 3200g i 52 cm, ale w 4 dobie spadł mi z wagą na 2780 g. Dziś waży 5470 g i ma 60 cm jest na piersi i robi 4 kupy dziennie ;).
Ile tygodni ma Twój synek? ☺

reklama

marta18691

Miasto
Rydułtowy
Rozwiązania
5
ml....mi sie nie zdarzylo jeszcze zeby pielegniarka wazyla tak dziecko😂oni sa normalnie logiczne kladziesz pieluche tetrowa na wage i na golaska szybko wazy sie

reklama

Aguu

Rozwiązania
5
W tym wieku waga może rosnąć już coraz bardziej skokowo. Nie waż tak często.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D Za duża waga u niemowlaka kp Niemowlaki 12
A Waga niemowlaka Potrzebuję porady 12
Natalka00723 Waga niemowlaka Potrzebuję porady 34
eMa87 waga niemowlaka Potrzebuję porady 14
Mama4Facetów Waga wcześniaków. Wcześniaki 11
K Waga w ciąży Ciąża, poród, połóg 4
Duomami Waga bliźniąt w ciąży Mamusie bliźniat, trojaczków i... 3
Madzia04071990 Mamusie pomocy!!! Waga 11-miesięcznego dziecka Sierpniowe mamy 2019 60
B Waga dziecka w 26 tygodniu Potrzebuję porady 7
MiliMay Cukrzyca ciążowa, a waga dziecka Ciąża, poród, połóg 15
E Waga „przed” i „w trakcie” ciąży Potrzebuję porady 4
L Waga dziecka w 26 tygodniu Ciąża, poród, połóg 16
Sylwica88 20 tydzień prenatalne, waga 311g BB położna radzi mamom 8
S WAGA PŁODU 24TC Potrzebuję porady 4
C Waga po 2 ciąży Potrzebuję porady 5
boska.ka Waga w ciąży Lutowe mamusie 2020 priv 39
Feline88 Cukrzyca a waga przyszłej mamy Ciąża, poród, połóg 13
zuzia.s Waga w 38 tc Potrzebuję porady 5
P Waga Listopadowe mamy 2019 17
A Duza waga a ciaza Ciąża, poród, połóg 8
A Waga dziecka w 33 tc? Potrzebuję porady 6
C Wzrost i waga Roczniaki i dwulatki 4
S Lipcowa mamusie ;) waga wzrost data i wszystko inne Dzieci urodzone w 2018 roku 5
Fanka Kadry Małe łożysko w ciąży, mała waga dziecka Ciąża, poród, połóg 19
Sylownka Waga dziecka ponad 4kg w 35tc ? Ciąża, poród, połóg 10
A Waga dziecka 8 msc! Potrzebuję porady 11
C Waga w ciąży w 16 tygodniu Potrzebuję porady 11
M Waga dziecka Potrzebuję porady 11
Kate2106 Karmienie piersią i waga Potrzebuję porady 3
Mamaax3 Nasza waga Lutowe mamy 2019 21
karolina21325 Waga płodu Ciąża, poród, połóg 19
M Waga w ciąży Ciąża, poród, połóg 5
kluseczka89 Waga dziecka w 26/27 tygodniu ciaży Potrzebuję porady 23
M Waga dziecka Potrzebuję porady 39
E Waga dzieck w 33 tygodniu ciazy. Ciąża, poród, połóg 12
agata194 Waga ciagle na minusie Potrzebuję porady 11
M Waga maluszka w 34 tyg ciąży. Ciąża, poród, połóg 13
Asteraki Pomoc w przybieraniu na wadze Wcześniaki 5
Mamowycukierek Ciąża a waga Ciąża, poród, połóg 12
M KP a waga dziecka plus przepuklina Potrzebuję porady 5
P Moja waga a brak ciąży? Staramy się 9
M Czy za niska waga? Potrzebuję porady 11
Veronika_k Waga w 26 tygodniu ciąży ?? Potrzebuję porady 5
madeline12 Typ figury i waga a ciąża i powrót do formy. Ciąża, poród, połóg 6
K Waga poniżej 50 kg na starcie Ciąża, poród, połóg 28
E Chyba zwariuję :/-Parę pytań... Ciąża, poród, połóg 4
willou Waga dwulatka. Potrzebuję porady 18
E Chwale sie-Mega szczesliwa Ciąża, poród, połóg 1
NomiMalone Nasza waga - przybieramy i tracimy zbędne kilogramy - BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w maju 2017 26
bonusowa Nasza waga i wymiary w ciąży :) Dzieci urodzone w grudniu 2016 201