reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

ja w sumie tez juz schudłam przed ciąża wazyłam 55 w ciązy przytyłam prawie 20kg a teraz w sumie znowu waga sprzed ciazy ale to chyba przez to ze akrmie piersia,nie wiem tak mi sie przynajmniej wydaje bo jem normalnie tyle ze teraz wszystko gotowane ze względu na małego
 
reklama
Czuję się osamotniona w problemie zrzucania kg...? :-(
Czy którejś z was wogóle zostało jeszcze przynajmniej ok 15kg do wagi z przed ciąży..?
mary nie jestes osamotniona...nie zostalo co prawda 15 ale 8...ale przed ciaza mi sie przytylo15 przez te lata w angli przybywalo powoli i taki byl efekt...wiec w sumie to i tak chcialabym zrzucic to 8 z ciazy i to 15 sprzed....:sorry2:ale wierze, ze dam rade:tak: narazie dobrze mi idzie, chudne powoli ale sukcesywnie:tak: problem tylko taki, ze dzis D stanal na wadze i sie zepsula:szok: wyswietla jakies dziwne komunikaty!!!!!!! ijak ja sie teraz bede wazyc?????
 
A ile Twoj D wazy ze waga poszla? :szok: moj to sie ostatnio zwazyl i tak jak zawsze bylo 105 to jest 108 :szok: A ja mu mowilam ze schudl :sorry2:

Ja wczoraj o 18 jedzac pizze zajarzylam ze to moj pierwszy posilek w tym dniu:szok: Normalnie z mojego wilczego apetytu zrobilo sie nieodczuwanie glodu :baffled:
 
A ile Twoj D wazy ze waga poszla? :szok: moj to sie ostatnio zwazyl i tak jak zawsze bylo 105 to jest 108 :szok: A ja mu mowilam ze schudl :sorry2:

Ja wczoraj o 18 jedzac pizze zajarzylam ze to moj pierwszy posilek w tym dniu:szok: Normalnie z mojego wilczego apetytu zrobilo sie nieodczuwanie glodu :baffled:
mysle, ze kolo 120....ale wczesniej tez na niej stawal i nic nie bylo....moze to zbieg okolicznosci...
 
Ja tam nie mam kiedy zjeśc i też zjam czsami 1 posiłek na dzień (a głodu nie czuję :szok:)

Zostało mi 3 kg ale co z tego jak mój brzuch to taki wielki ochydny zwis:baffled:

Chyba sobie kupie koszulke z napisem "mama" i jak bede chodzic bez młodego to sie ludzie nie będą na mnnie krzywo gapić ze w tym wieku tak sie zapuściłam z brzuchem
 
a ja sie musze pochwalic.... 70,8 czyli kolejny kg w dol... juz sie 6 z przodu nie moge doczekac.... chyba herbatki slim figura pomagaja :-D

takze zostalo mi 8 kg do zrzucenia do wagi sprzed i 14 do wagi ktora chcialabym osiagnac...;-)

Takze Mary nie jestes sama z problemem zrzucania bo mi dopieor teraz zaczyna ruszac....
 
nie mam czasu nawet tu zajrzec :no:
ja waze 47 kilo (wzrost168) :-(
tez nawet nie mam czasu zjesc czasem tylko 1 posilek na dzien
co do rozstepow to mam tylko na posladkach i udach ale jak sie majteczkami zakryje to nie ma :blink:
 
reklama
Do góry