reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

cześć,
w ciąży przybyło mi 15 kg. Po miesiącu po porodzie wróciłam do swojwj wagi. Przez następny miesiąc straciłam kolejne 4 kg. Przez kolejna 2 miesiące jeszcze 2 kg mi ubyły :) Cały czas karmię piersią
Pozdrawiam
Giza
 
reklama
Ja przytyłam w ciąży 27 kilo, 3 miesiące po porodzie mam wagę sprzed ciąży. Nadal karmię piersą więc zobaczymy czy nadal będę chiudła.
 
hmmmm, ale dołujący temat ktos tu poruszyl....ja nie karmilam piersią bo nie moglam...a co za tym idzie wolniej spadaly mi kg...do wagi sprzed ciązy zostało mi do zrzucenia z 3kg a do idealnej to dobre 8!!!!!!!!
 
Ja podczas ciąży przybrałam 15 kg, obecnie jestem już 11 miesięcy po porodzie i mam 7 kg mniej niż przed ciążą:) :) Oliwia jak odkurzacz ze mnie ściągała, z czego się bardzo cieszę:) Obecnie przestałam już karmić i troszkę się martwię, że przybiorę na wadze bo strasznie lubię słodycze:(:( a mam tendencję do tycia niestety:( no nic, musze się pilnować ;)
 
Jak czytam Wasze posty to wpadam w depresję... większość jest na minusie ::)
A ja tyle czasu od porodu mam jeszcze 4 kg do przodu. :(
 
CZESC ja przed ciazal wazylam 70 w ciazy przytylam do 84 kg .... lezalam z dzieckiem w szpitalu az 10 dni i jak opuszczlam szpital to wazyl;am 71 pod koniec miesiaca czerwca wazylam juz 70 - teraz obecnie wydaje mi sie ze przytylam ale ile to nie mam pojecia ??? chodz kazdy mowi ze schudlam - bym chcial zeby byla to prawda ....

 
Mi się udało BARDZO szybko wrócić do swojej wagi. Byłam wtedy trochę ponad miesiąc po porodzie. Dodam, że zawsze byłam szczupła (nie licząc okresu ciąży ;)) i cały czas od porodu karmię piersią. W ciąży przybrałam niecałe 21 kilo ;D Gładko poszło.
 
ja w ciąży przytylam gdzies ok 17 kg i szybciutko wrocilam do wagi jakiej chcialam, czyli 2+ w stosunku do stanu sprzed ciąży

Ale po porodzie najszybciej jak moglam zaczelam ćwiczyc i karmię piersią :)
 
reklama
Do góry