reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

. A co do smaków ja wręcz nie mogłam patrzeć na słodkie,tylko ogórki, kiszona kapusta itp..... a mam dziewczynkę!

U mnie chlopczyk a smaki mialam bardzo slodyczowe ;-):-) - dlatego tez pewnie przytyłam 30 kg :szok: .. na szczescie do wagi sprzed ciaży zostały mi do zrzucenia 2 kg :-)
 
reklama
ja w pierwszej ciazy przytylam 8kg, po porodzie nie wrocilam do swojej wagi (nie zdazylam, bo zaraz bach i druga ciaza:-p)

w drugiej przytylam tez 8kg, a po porodzie schudlam 4kg i stop wiecej jakos nie moge

w sumie waga po dwoch ciazach na plus 6kg

jesli chodzi o smaki to ja i w jednej i w drugiej ciazy mialam ogromny apetyt na slodycze, co prawda nie moglam sie nimi obzerac bo mialam cukrzyce...

i mam dwie diewczynki

wiec smaki to chyba srednio wskazuja na plec dziecka
 
Ataata - przez pierwsze 2-3 miesiące zamiast przytyć cokolwiek, czy chociaż utrzymać wagę, ja chudłam.:szok: teraz mam 9 dni do porodu i wagę 14 kg na plusie (licząz od -2kg, które schudłam.) przy wzroście 173cm waże 72kg. Zobaczymy jak bdzie ze zrzuceniem wagi,:confused: zobaczymy już niedługo. Chociaż nie sądzę, aby były problemy, bo poza brzuszkiem,to mi nigdzie nie przybyło (nawet piersi bez zmian - 75D), a lekarz się pytał z jakimi zakupami na wagę weszłam...:baffled:
 
ja teraz jestem w 24 tygodniu i waze tyle samo ile przed ciaza. Na poczatku schudlam 2 kg a teraz waga stoi w miejscu, co bardzo mnie cieszy z tym ze ja malo jem , nawet mniej niz przd ciaza tkaze mam nadzieje ze po porodzie zaraz wroce do swej wagi wyjsciowej, a moze nawet bede miala mniej :)
 
a ja mam 18 kg na plusie i non stop pochłaniam słodycze - a bedzie na stówe chłopak!!! nie wiem kiedy zrzuce te kilogramy, mam nadzieje ze mi sie uda ;)))
 
Ja przed ciążą ważyłam 65kg, w ciąży przytyłam 20kg, więc było 85kg. Słodycze jadłam tonami no i mam córeczkę, a teraz ważę ok. 70kg.
 
hej
ja w ciąży przytyłam 21 kilo po porodzie zeszło 7 ...i waga sie nic nie rusza a minął juz tydzien i liczyłam na jakis spadek:confused::baffled:a tu nic..no cóż jeszcze 14 kilo do przebrnięcia:-D;-)
 
reklama
Ja przed ciążą 65 kg - na koniec ciąży 81. Nadal waże niestety tyle co 2 tygodnie po porodzie, czyli 73 kg.....a mineło juz ponad 4 miesiące :baffled:
 
Do góry