reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga w ciąży

reklama
Mi sie chyba nie uda:no: jestem w osmym tygodniu i juz przytyłam 4 kg wazyłam 57 a teraz 61 strach pomyslec co bedzie dalej:szok:
 
Przy Julce przytyłam 12 kg. W tej ciąży mam nieporównywalnie większy apetyt:-p. Zobaczymy ile mnie przybędzie;-). Moja waga startowa to 49 kg.
 
aleście zaszalały z tematem:szok:
no dobra nie wiem ile wyjściowa ale w 6tyg było 70kg (chociaz według mojej wagi 65 więc albo mnie albo ginowi waga szwankuje-no pewnie mnie....)
z Piotrkiem przytyłam 22kg :angry: ale zostało mi +3kg i zwisający brzuch i cycki :confused::zawstydzona/y:
 
moja startowa 46kg, w 6 tyg jak sie wazylam u gina to bylo 47.3kg zobaczymy jak bedzie,mam nadzieje, ze max 12kg!!!!!:eek:
 
uwaga uwaga dane z końca 7tygodnia 2kg na plusie:tak: osz aż tyle mi nabiło a ja wcale dużo nie jem.
Czyli ważę teraz 67kg zostalo mi 10kg do wykorzystania;-)
 
moja waga startowa 52 kilo teraz 57 w 6 tc.ale to przez tesciowa:wściekła/y:. podczas pierwszej ciazy wazylam niecale 52 i tamto dzieciatko dlugo ze mna nie bylo i tesciowa stwierdzila ze jestem za chuda na utrzymanie zdrowej ciazy wiec wzielam sobie to do serca i zaczelam sie odzywiac-i sa rezultaty 5 kilo w ciagu szybkiego czasu.ale teraz staram sie nie opychac chociaz to czasem trudne:-p
 
Moja startowa to 60 kilo a teraz w 11tc to 64kg az sie boje co bedzie 40tc ciagle jem jem i jem i niewidac konca. :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry