reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga w ciąży

reklama
wiecie co, kobitki...mi w sumie to brzuszka kawałeczke zostalo..wszystkie wymiary mam jak przed ciażą a gdzieniegdzie nawet mniej..na szczęście moje bioderka wróciły też do normalnego stanu...wchodzę już we wszystkie swoje spodnie, tylko ze ja w biodrówkach to chodziłam jeszcze w 9 miesiacu tylko ze z rozpiętym guziczkiem...:-)Ale 13,5 kg ciążowych musiało się gdzieś przecież ulokować na mnie..hihii
 
:tak:Ja obecnie jestem w 29 tc i przytyłam 6kg. to moja druga ciaża a z Oliwierkiem do 9 mc przytyło mi sie tylko 7 kg.Ale to chyba tez zalezy od apetytu w pierwszej ciazy mialam nerwy i malo jadjam a teraz to wcinam na okragło i juz mi co nieco odkłada sie na bidra:szok:ale tłumacze to sobie tym ze to zapasy na czas karmienia a do tego ozostało niecałe 3 mce, to jeszcze przytyje ...............
A moja wyjsciowa waga to 46kg a w pierwszej wazyłam 50 + 7 pzzrytyłam to w sumie po porodzie i karmieniu spadałam na 44,4!!!przez dlugi czas ale ogólnie od 4 lat waga wacha sie pomiedzy 45-46 i jem normalnie bo cwiczyc nie zabardzo lubie nie umiem sie zmobilizowac ,cycki mi nie zwisaja bo mało co urosly a wogóle to mama male A .

Ale pokarmu była rzeka ,kurde temat o wadze w ciazy a ja sie rozgadałam.........:-D
 
Hej dziewczyny:-D Ja przed ciążą ważyłam 45 kg. Nyłam szczerze mówiąc chuda. Tak cieszyłam się że po ciąży troszkę mi zostanie-a tu...nic. Przez całą ciąże przytyłam 11kg-czyli waga 56kg. 1 dzień po porodzie ważyłam już 47kg. Te 2 co zoatały to tylko w piersiach:shocked2:. Jestem troszę zawiedziona bo jak chuda była tak jestem.
 
Angelika, jak ja Ci zazdroszczę, ile ja bym dała żeby ważyć 47kilo, przy moim wzroście 164cm wciąż ważę 61kg i mimo ze ćwiczę waga stanęła cholera :/
 
reklama
Do góry