reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga waszych maleństw

A ja juz nie wierze w wage z USG.
Kumpela miała badanie prezed samym porodem i lekarz jej powiedział maks 3100 to spokojnie rodzimy naturalnie.
Barus sie urodził prawie 3900 :/

o kurczę... Nie strasz... Chociaż mi też lekarz powiedział, że im wyższa ciąża tym trudniej oszacować wagę dziecka... Granica błędu może wynosić nawet 20%!:szok:
 
reklama
Pewnie dlatego, że dzidzie coraz bardziej ściśnięte w tych brzuchach i trudno je zmierzyć. Parę dni temu miałam usg i zapytałam dla pewności, czy na pewno będzie dziewczynka. A on przekrzywił głowę i powiedział, ze chyba tak:confused: Bo w tej plątaninie to już nic nie widać:-D
 
Sluchajcie no mi to sie chyba waga ciezka szykuje:-D Moja Mala po wczorajszym mierzeniu 38 tydzien c. 3400 - 3500:szok: Gin powiedzial, ze moze dobic do 3800:szok:
 
U nas dzis po wizycie : mała 38+5 waga +/- 3400 g i tez płci nie była w stanie ginka potwierdzić ;O Łożysko podobno juz sie powoli starzeje a u mnie zadnych oznak porodu
 
A u mnie po dzisiejszym usg waga 3400-37tydz.-też nieźle:-D ale jak popatrzył na mój brzuch to najpierw wróżył ok3700,ale pomierzyl dokladnie i te 3400 lekką ręką jest.Ciekawe kiedy urodzę,żeby za dużo nie urosło:-D
 
dzisiejsze "przymusowe" usg - prawie 3500g :szok: (3470g)

to było w jakimś 36/37 tyg, nie pamietam...

Oj Tygryniu, kawał faceta się szykuje do przyjścia na świat :-D

Tygrynka :D pozostaje życzyć Ci dużo siły na poród kochana :))

Tygyn :szok: to ja nie ide na usg ... :szok: bo pewno zawału dostane :szok: GIGANT :tak: :-D

w 38tyg5d mały ważył na usg 3600g, a urodził się w 39tyg5d z wagą 4070g:-D:-D:-D
 
to było w jakimś 36/37 tyg, nie pamietam...







w 38tyg5d mały ważył na usg 3600g, a urodził się w 39tyg5d z wagą 4070g:-D:-D:-D
No to nieźle:szok: róznice znaczne,to mój synek w 38 i 5dn.ważył wg USG 3500,ciekawe ile będzie ważył jak się już urodzi? może jednak nie będzie 4kg? wolę żeby usg się myliło w drugą stronę-znaczy,żeby ważył mniej niż 3500,albo do 3500 i nie więcej-bo łatwiej będzie go urodzić:tak:
 
reklama
Do góry