reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

dzieci różnie ważą w zależności czy sie najedzą/kupka przed i po obiedzie.......bez obaw mojemu tez sie waha rano nawet 11.800 po obiedzie przed kupką 12.300 :) zresztą tak samo jak i dorośli.
 
reklama
Dziunka nie wierze!!! Jeżeli waży pół kilo to musi byc nasiusiany na maxa, a i tak nie bedzie ważył pół kg. . Oli zawsze ważony w pampku ale suchym i pielęgniarka odejmuje malenko. Ostatnio ważony był w ubranku, bez kurktki i butów i odjęła trochę no ale nie aż pół kilograma! Weź sobie pół kilo cukru i zobacz ze to wcale nie tak mało. Chętnie zważę jak bedę w przychodni bo waga domowa jest wiadomo jaka ;p


edit. mam mąkę krupczatkę 500 g - mniej więcej tak waży pampek cały zasikany po nocy (Oli 2-3 x je po 180 ml w nocy) czyli zgadzałoby się - mniej wiecej zje tyle co wysika plus, minus :)
W ciągu dnia nigdy nie mamy takiego zasikanca, pampka zmieniam b. często :)
 
Ostatnia edycja:
Mój ważył równo 500g a Asia w niego oddało z jednego siusia;-) Tyle co od domu do przychodni. Pielęgniarka kazała zdjąć i wyszło 500g mniej. Po nocy mamy przeważnie suchy:-p Na wadze domowej ważyłam raz i straszna rozbieżność była, ważymy się tylko w przychodni.
 
normalnie nie uwierzę i pojdę sprawdzic jak bede szla po receptę ;p
A jakich pampków uzywasz moze one z natury cięższe niż pampersy. moja odejmowala za pampka parę deko. W zyciu nasz pampek nie waży z jednego siuska tyle. Zważę pełnego z nocy hehehe i zważę suchego. Albo wagę Wasza miala pielegniarka niedobrą. U nas jeden siusiek w pampku prawie wcale nie jest wyczuwalny. Niech zyją PAMPERSY ;p
 
reklama
My też wtedy jeszcze na pampersach orginalnych.:tak:
Asia np. bardzo dużo siusia przed południem, tak do 11-12, po południu b.mało. Wieczorem ostatni siuś, rano zaraz po spaniu prawie lub całkiem suchy pampers. Pewnie od dziecka zależy:tak:

Acha u nas zawsze każą rozbierać do naga, na wagę pieluchę tetrową najpierw, wtedy babka odejmuje jej wagę i dopiero można położyć dziecko.

Teraz już Asiula na duzej wadze staje:tak:
 
Do góry