reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

kasiiula to zart? ponad 8kg w tym wieku to za malo? znam maluszka ktory w roczek mial 10kg i jest super chlopak, zywy, dobrze sie rozwija, zreszta twojemu pawelkowi tez niczego nie brakuje;)
no ja nie wiem własnie ;/ ;/ ;/ ... sumie Pawel roznie przybiera potrafi w tydzien 300g a poznije przez półtora miesiąca 110g ;/
 
reklama
Moja miala wage wyjsciowa 4 500 dlatego mnie martwi jej waga bo przytyla ogolnie 3 200 w ciagu 8 miesiecy :/ moja znajoma ma synka 3 miesiace i wazy 7 200 !!!!!
 
Moja miala wage wyjsciowa 4 500 dlatego mnie martwi jej waga bo przytyla ogolnie 3 200 w ciagu 8 miesiecy :/ moja znajoma ma synka 3 miesiace i wazy 7 200 !!!!!

Teoretycznie powinna podwoic swoja wage,chyba ze ciaza bylaprzenoszona lub mialac cukrzyce w ciazy. Ale to tylko teoria. Jest jeszczepraktyka w ktorej zycie dyktuje prawidlosci nie ksiazka. Jesli jest zdrowa to taka jej uroda :) Nie martw sie!
 
A moja corcia ma 7700 i skonczone 8 miesiecy czy powinnam sie martwic? Je pieknie i rosnie pieknie :)

Weri moja Mariczka mając 8,5 ważyła 7330 i to i tak już był skok w górę na siatce centylowej :) taka uroda po prostu, bo rozwija się super
My tez niedawno skończyłyśmy 8 miesięcy i mamy 7400! To super waga, 10 centyl !
 
lagajka i neferetete a ile wazyly wasze coreczki jak sie urodzily?
passingby ja przenosilam prawie 2 tygodnie ale cukrzycy nie mialam wysokie cisnienie i starsznie puchlam myslisz ze to ma jakies znaczenie?
 
lagajka i neferetete a ile wazyly wasze coreczki jak sie urodzily?
passingby ja przenosilam prawie 2 tygodnie ale cukrzycy nie mialam wysokie cisnienie i starsznie puchlam myslisz ze to ma jakies znaczenie?

weri o ile moge sie wtracic to nie ma to chyba znaczenia. Ja miałąm ww objawy (cisnienie 150/120 srednio, nogi jak balony , rece, twarz+ białkomocz = klasyczne zatrucie ciazowe) a mały wazy ponad 10 kg. urodził sie 3630
 
lagajka i neferetete a ile wazyly wasze coreczki jak sie urodzily?
passingby ja przenosilam prawie 2 tygodnie ale cukrzycy nie mialam wysokie cisnienie i starsznie puchlam myslisz ze to ma jakies znaczenie?

Zgadzam się z Martolinką ja urodziłam równo w terminie a opuchlizne to miałam taką, że jak lekarz zobaczył mnie na prodówce to się wystraszył, dzień przed terminem jak trafiłam na patologie ciśnienie 180/120. Jaś urodził się z wagą 4050g i teraz równo w 8m-cu waży 9500g
 
reklama
Do góry