reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

łłłłłoooo jeeezuuuuu :szok::-D


ostatnio mierzeyla lekarka ale jak sama wczesniej to robilam to tez sie zgadzalo biorac za granice bledu +- 2cm
No wiec mozesz mierzyc na plasko tzn głowke dostawiasz np do sciany i wyciagasz delikatnie nozki i zaznaczasz pkt tam gdzie pieta.
2 metoda to kawalkami - od glowy do lopatek, od lopatek do dupki itd....

to ja jutro zobacze ale ta 1 metoda :D zobaczymy ile wyjdzie :d
 
reklama
Ja to lekko zalamana jestem. Zwlaszcza ze ostatnio kolezanka mi pocieszala, ze znajomych corka tez tak rosla rosla ale stanela w 2 gimnazjum. Po moim pytaniu na ilu cm? niemialo wydukala ze na 186 :((((((((((((((((
 
Ja to lekko zalamana jestem. Zwlaszcza ze ostatnio kolezanka mi pocieszala, ze znajomych corka tez tak rosla rosla ale stanela w 2 gimnazjum. Po moim pytaniu na ilu cm? niemialo wydukala ze na 186 :((((((((((((((((
No bo tak to własnie jest - przesada w każdą strone nie jest dobra.
Ja mam "zaledwie" 181cm a i tak w szkole zawsze na starsza wyglądałam, do kolażanek musiałam sie garbić zeby cos usłyszeć idąc z nimi korytarzem (do dzis nawyk mi zostal), że nie wspomnę o znalezieniu chłopaka czy tak prozaicznych tematach jak ciuchy...
Dziś tylko tzw extra length mogę nosić bo "normalna" długość to kończy mi sie jakies 3cm przed kostką :sorry2:
No ale - nic na to nie da sie zaradzić i trzeba sie tylko cieszyć ze dziecko zdrowe i dobrze sie rozwija... :tak:
 
Ja jutro moze sie przejde do przychodni na pomiary.
Tomi tez dosc duzy jest jak na swoj wiek,co komus mowie ile ma to slysze ze wyglada conajmniej na roczek. Ja jestem mini, ale maz i jego cala rodzina bardzo wysocy sa wiec wszystko mozliwe, oby wzrostu po mamusi nie mial ;)
 
SPOKO...
No tak, Kubuś zawsze był duży,...
Już kiedys dziewczyny pytaly o mamulice. Ja w każdymr razie nie mam z nią kontaktu. Moze któreś z "bisówek" ...? ;-)
Tylko ja teraz jestem jeszcze ciekawa czy jakis maluszek jest tez wyższy od Soni... i ma wiecej niz 78cm... :blink:

A mi się wydawało ze wiekszośc dzieci jest większa, bo dużo mam już zakłada ciuszki na 86:tak: a Asia ze swoimi 74 jest mała w porównaniu z rówieśnikami:tak:


Fajna ta lista, teraz widać jak dzieci różnie rosną.

Na przykład Joasia była cięższa w 2 m.ż od Soni o ponad 600g a teraz jest daleko w tyle. Albo Kasi Pawełek urodził się bardzo duży a synek Martolinki o 500g mniejszy a teraz Antek jest teraz 1,5kg cięższy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A mi się wydawało ze wiekszośc dzieci jest większa, bo dużo mam już zakłada ciuszki na 86:tak: a Asia ze swoimi 74 jest mała w porównaniu z rówieśnikami:tak:
...
Przeciez ciuszki ida tez w szerz - Sonia np ze swoimi 78cm nosi ubranka 86 :tak:
i tak - nogawki ma juz dawno za krótkie a rekawki nadal za długie :-D
 
Pomierzylismy sie :)
7mcy i 3 tyg - 8700/76

Ubranka tez Tomi rozne nosi. body ma wlasnie na 76, ale juz spodnie czy bluzy mam 80 a nawet ponad. z dupki nie leca, a nie sa tez zbyt krepujace :)
i znajaz zycie - firma firmie nie rowna z rozmiarowkami :)
 
reklama
Do góry