reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

reklama
No to wychodzi po 250g na miesiąc - tak przybiera mi Joasia więc chyba ok. Nie martw się. My też w górę zasuwamy, już w 74 a i z tego wyrastamy w trybie ekspresowym.
 
Wstępna lista wagowa zrobiona ... https://www.babyboom.pl/forum/dziec...a-wzrost-naszcyh-maluszkow-41367/#post5694269 ... dla zainteresowanych proszę wysyłać priv z danymi uzupełniającymi gdybym nie wyłapała wszystkich danych bo ciężko tak przejrzeć watek szczegółowo ... wiem ze kilka osób pominęłam ale były pisane wagi np: "dziś mamy 5kg" :| nie jestem w stanie liczyć ile dziecko miało akurat wtedy wiec u niektórych jest mało danych albo wcale ich nie ma .... no ale jeżeli mają chęć to uzupełnimy ;] ... jakby jakieś uwagi do listy tez proszę priv
U nas wszystko sie zgadza :tak:
Swoją drogą ciekawa jestem ile teraz Vi od Kamci wazy skoro na 5 m-cy miała 9400...
Póki co to chyba medal giganta dzierży Sonia :zawstydzona/y::-D
 
U nas wszystko sie zgadza :tak:
Swoją drogą ciekawa jestem ile teraz Vi od Kamci wazy skoro na 5 m-cy miała 9400...
Póki co to chyba medal giganta dzierży Sonia :zawstydzona/y::-D
pozwoliłam przeniesc tu bo pewnie bedzie dyskusja :)


tak racja Sonia duza babka :) ale mysle ze mamulicy Kubuś przebił :)
ciekawe tak wogole co z Mamulica:) na nk pisze moze ktos ma kontakt ? co u Kubusia i wogole? :)
 
pozwoliłam przeniesc tu bo pewnie bedzie dyskusja :)


tak racja Sonia duza babka :) ale mysle ze mamulicy Kubuś przebił :)
ciekawe tak wogole co z Mamulica:) na nk pisze moze ktos ma kontakt ? co u Kubusia i wogole? :)
SPOKO...
No tak, Kubuś zawsze był duży,...
Już kiedys dziewczyny pytaly o mamulice. Ja w każdymr razie nie mam z nią kontaktu. Moze któreś z "bisówek" ...? ;-)
Tylko ja teraz jestem jeszcze ciekawa czy jakis maluszek jest tez wyższy od Soni... i ma wiecej niz 78cm... :blink:
 
SPOKO...
No tak, Kubuś zawsze był duży,...
Już kiedys dziewczyny pytaly o mamulice. Ja w każdymr razie nie mam z nią kontaktu. Moze któreś z "bisówek" ...? ;-)
Tylko ja teraz jestem jeszcze ciekawa czy jakis maluszek jest tez wyższy od Soni... i ma wiecej niz 78cm... :blink:


78 cm???uhahahahahahahahahaha ale to juz bylo, wszystko juz za nami... 83 :pPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP (tatus ma 203 cm... ups)
 
SPOKO...
No tak, Kubuś zawsze był duży,...
Już kiedys dziewczyny pytaly o mamulice. Ja w każdymr razie nie mam z nią kontaktu. Moze któreś z "bisówek" ...? ;-)
Tylko ja teraz jestem jeszcze ciekawa czy jakis maluszek jest tez wyższy od Soni... i ma wiecej niz 78cm... :blink:
mary a wysokosci sama mierzysz??? kurde u mnie nie mierzyli wcale od porodu :/ i zastanawia mnie jak to zrobic...
miesiac temu mial stycznosc z chłopcem o miesiac straszym to taki sam mniej wiecej chociaz Paweł szczuplejszy i na pierwszy rzut oka wydawac sie mogło ze jest wyzszy

78 cm???uhahahahahahahahahaha ale to juz bylo, wszystko juz za nami... 83 :pPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP (tatus ma 203 cm... ups)
no no no to ja jutro bede mierzyc Pawła zobaczymy ile on ma :D
 
reklama
78 cm???uhahahahahahahahahaha ale to juz bylo, wszystko juz za nami... 83 :pPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP (tatus ma 203 cm... ups)
łłłłłoooo jeeezuuuuu :szok::-D

mary a wysokosci sama mierzysz??? kurde u mnie nie mierzyli wcale od porodu :/ i zastanawia mnie jak to zrobic...
miesiac temu mial stycznosc z chłopcem o miesiac straszym to taki sam mniej wiecej chociaz Paweł szczuplejszy i na pierwszy rzut oka wydawac sie mogło ze jest wyzszy


no no no to ja jutro bede mierzyc Pawła zobaczymy ile on ma :D
ostatnio mierzeyla lekarka ale jak sama wczesniej to robilam to tez sie zgadzalo biorac za granice bledu +- 2cm
No wiec mozesz mierzyc na plasko tzn głowke dostawiasz np do sciany i wyciagasz delikatnie nozki i zaznaczasz pkt tam gdzie pieta.
2 metoda to kawalkami - od glowy do lopatek, od lopatek do dupki itd....
 
Do góry