reklama

wakacje bez dzieci - co myślicie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez agatka_mama, 11 Lipiec 2016.

?

Co zrobić?

1. jechać bez dzieci

głosów: 13
    81,3%
  2. nie jechać

głosów: 0
    0,0%
  3. wziąć dzieci

głosów: 3
    18,8%
Kunoichi
Najlepsza odpowiedź Kunoichi, 1 Sierpień 2016
Jedź i nie zastanawiaj się bo później będziesz żałować. Oprócz tego, że jesteśmy rodzicami to przecież też ludźmi i każdy ma prawo odpocząć, mąż moim... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. agatka_mama

agatka_mama Początkująca w BB

Jestem mężatką od 6 lat. Mamy dwie córeczki 5-letnią i półtora roczną. Zawsze na wakacje jeździliśmy z dziewczynkami. Ja nie pracuję, a mąż za to bardzo dużo. Rzadko ma wolne. Wczoraj wróciliśmy z tygodniowych wakacji nad morzem. Mąż zrobił mi niespodziankę i wykupił dla nas dziesięciodniowe wakacje w Chorwacji. Tylko my we dwoje z jego przyjacielem z żoną. Mój mąż już załatwił z moimi rodzicami, że zajmą się dziewczynkami. Ale ja mam wątpliwości... Wakacje bez dzieci... Co prawda dziewczynki mają dobry kontakt z dziadkami, czasami u nich są na kilka dni. Ale tak 10 dni?! Co radzicie wyjechać? Zrezygnować z wyjazdu? Czy zabrać dzieci pomimo, że przyjaciele jadą bez swoich dzieci? Dziękuję za radę. Agata

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14214410 by Kunoichi, 1 Sierpień 2016
  3. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Jeśli Dzieci już były raz na wakacjach, to nic im się nie stanie, jak drugi raz pojadą sami rodzice ;)
    Co innego, gdybyście mieli jedne wakacje w roku i na nie jechali bez dzieci - wtedy to by było wobec nich nie fair, ale w Twojej sytuacji nie zastanawiałabym się ani chwili - jedź i delektuj się swobodą, wolnością i brakiem obowiązków :D

4. reklama
  5. Shaer

Shaer Fanka BB :)

Jesli rodzice sa w stanie sie nimi zajac, a dzieci nie przezywaja jakos rozlaki to jedz i ciesz sie wakacjami. One spedza wakacje z dziadkami i beda zadowolone.
    U mnie taka opcja nie wchodzi w gre, a czasem tak bardzo chcialabym spedzic chociaz weekend tylko we dwoje i bez "maaaaaamaaaaaaa!"

6. agnesis

agnesis Fanka BB :)

Jeśli dzieci zostają u dziadków czasami na kilka dni, to nie zauważą czy to były 4 dni czy 10. Wam należy się odpoczynek, relaks i trochę czasu dla siebie. Korzystajcie z mężem i cieszcie się sobą! Dzieciom się naprawdę nic nie stanie :)

7. cytrynowa_

cytrynowa_ Fanka BB :) Członek załogi

Jedz. Raz ze Ty caly czas zajmujesz sie dziecmi i masz prawo do chwili wytchnienia.
    Dwa. Maz chodzi do pracy. po pracy na pewno stara Ci sie jakos pomoc i tez chcialby odpoczac.

Nie ma sie co oszukiwac. Wakacje z dziecmi nie sa sielanka bo dzieci lubia sie ruszac i wymyslaja co raz jakieś glupoty. A rodzice musza miec oczy dookola glowy.

Odpoczniecie. Spedzicie czas razem. Zatesknicie za dziecmi. I po powrocie z jeszcze wieksza werwa bedziecie pracowac (ty w domu maz w pracy).

8. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Odejmij jeden głos od "wziąć dzieci", na rzecz "jechać bez dzieci", bo nie wiem co mnie podkusiło, żeby źle kliknąć. Może wczesna pora a może fakt, że jeszcze pewnie długo nie pojadę na wakacje tylko z mężem, więc zazdroszczę :p

9. Nulini

Ja mogę liczyć tylko na weekend we dwoje, ale dobre i to :D

10. Nulini

Reklamuj się gdzie indziej i na przyszłość bądź łaskawa chociaż przeczytać post - autorka pisała, że już była na wczasach z dziećmi.

11. reklama
  12. Kunoichi

Kunoichi Aktywna w BB

Głosów: 1
    Jedź i nie zastanawiaj się bo później będziesz żałować. Oprócz tego, że jesteśmy rodzicami to przecież też ludźmi i każdy ma prawo odpocząć, mąż moim zdaniem sprawił ci wspaniały prezent, na pewno miło spędzicie ten czas :) Nie zamierzasz chyba czekać aż dzieci dorosną, żeby spędzić trochę czasu z mężem, nie wiadomo kiedy znów będzie taka okazja. :) Nie każdy ma taką możliwość zostawić z kimś dzieci, poza tym moim zdaniem te 10 dni z dziadkami to dla nich też wakacje - odmiana :) Przynajmniej ja tak wspominam wakacje u dziadków :) Dla Ciebie to z pewnością będzie trudniejsze rozstanie niż dla nich :)

Kunoichi, 1 Sierpień 2016 Najlepsza odpowiedź
  13. aga1919

aga1919 Zaciekawiona BB

Moim zdaniem powinnaś jechać bez dzieci tym bardziej, że dziadkowie się nimi zajmą.
    Nie martw się, macie prawo do wypoczynku, musicie też zadbać o swoje małżeństwo i bliskość..

Poleć forum