reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja to mam zamiar sie wybrać w góry w czerwcu ale tak po 10 tylko ostaatnio mnie nastraszyłyście tymi kontrolami z ZUS ,że moga takowe wystepować. Właśnie zastanawiam czy jak jestem na zwolnieniu to czy mi mozna. A jeżeli chodzi o weekendy to ja mam dość niedaleko nad wode i do teściowej gdzie jest błoga cisza i mozna sobie odpocząć...:-)
 
reklama
Hej dziewczyny !! My jeszcze nie mamy sprecyzowanych planow wakacyjnych, ale planujemy jakis wypad na tydzien moze, gdzies samochodem prawdopodobnie. W Boze Cialo natomiast jedziemy na lodki na Mazury :-) nie moge sie juz doczekac tego wyjazdu, tym bardziej, ze w pracy jest ciezko ostatnio.
 
Fajne macie plany u mnie jak zwykle nie jest tak wesolo :-(
Moj M robi na czarno i nie ma urlopu a jak wezmie wolne to za darmo :-( wiec dluzsze wakacje odpadaja bo nie ma kasy :(
Moj M ma babcie na mazurach wiec fajnie byloby tam pojechac na tydzien ale aby jechac trzeba miec kase a jak bedziemy tak tydzien to nie bedzie sie zarabilo na wolnym :-(
Moze wybierzemy sie na pitek i weekend gdzies w gory tylko tam nikogo nie mamy wiec tzreba kase wydawac na nocleg ale zobaczymy ja to bedzie ,.Znajac zycie to nighdzie nie pojedziemy
jak zwykle :-(
 
Minisia ja jade 06czerwca na 2tygodnie:)Juz sie nie moge doczekac,bo nie bylam w domu pol roku...My lubimy podrozowac,czesto na dni wolne wybieramy sie nad morze,albo do znajomych,daleko od nas.No ale mam nadzieje,ze podroz bedzie udana.
 
Fajne macie plany u mnie jak zwykle nie jest tak wesolo :-(
Moj M robi na czarno i nie ma urlopu a jak wezmie wolne to za darmo :-( wiec dluzsze wakacje odpadaja bo nie ma kasy :(
Moj M ma babcie na mazurach wiec fajnie byloby tam pojechac na tydzien ale aby jechac trzeba miec kase a jak bedziemy tak tydzien to nie bedzie sie zarabilo na wolnym :-(
Moze wybierzemy sie na pitek i weekend gdzies w gory tylko tam nikogo nie mamy wiec tzreba kase wydawac na nocleg ale zobaczymy ja to bedzie ,.Znajac zycie to nighdzie nie pojedziemy
jak zwykle :-(

Dorka nie martw się. My ostatnimi czasy remonty w urlopie robimy i cała dodatkowa kasa się rozchodzi. Jeden plus że możemy poszalec u rodziców;-)
 
My jedziemy dwa razy nad morze - raz z teściami :sorry2:, a drugi z moją siostrą i jej rodziną. Domki już zarezerwowane. W sierpniu to już raczej w domu, jedynie wypad na działkę do rodziców lub weekend u teściów.
 
11 czerwcza lecimy na tydzień do Turcji:-) potem 11 lipca wysyłam Juniora z rodzicami na 2 tygodnie do Ustki więc będe miała wolną chatę i mam nadzieję leniuchowac ile wlezie:-)
 
A z nami to nie wiem jak bedzie. Nie wiem czy sie gdzie wybierzemy. Mam nadzieje, ze po ślubie uda nam sie wyskoczyc pod domek nad jeziorko jak co roku. Nie wiemy jak u Patryka bedzie z urlopem, bo chce wziasc tydzien przed i po slubie, a pozniej znowu w pazdzierniku jak dzidzia zechce wyjsc na swiat :-D No, ale mam nadzieje, ze chociaz na tydzen sie gdzies wyrwiemy, a tak zostana jakies weekendowe wypady :-)
 
reklama
My wybieramy się nad morze, do Władysławowa w czerwcu na 10 dni :) Czyli jakieś 700 km do przejechania.
I to by było na tyle wyjazdów wakacyjnych. No i jeszcze mnie czeka pod koniec sierpnia jazda na drugi koniec Polski na ślub siostry :)
 
Do góry