reklama

Walka z kilogramami po porodzie

Temat na forum 'dzieci urodzone w lipcu'09' rozpoczęty przez iwon3004, 1 Sierpień 2009.

1. iwon3004

iwon3004 lipcowa mamuśka 09

Dziewczyny temat bardzo wesoły....:-D:-D:-D
    Pochwalcie się ile zostawiłyście w szpitalach swoich kilogramów.

A właśnie kto wygrał wyjazd do SPA? :laugh2::laugh2:

2. aneczka2425

aneczka2425 Fanka BB :)

Ja zostawiłam ponad 10 ale leżałam ponad 15 dni.

3. reklama
  4. robaczek_25

robaczek_25 mama dwóch syneczków:)

5. izabell96

izabell96 Lipcowe mamy'09

ja 10 kg :-D ale jeszcze drugie tyle do zrzucenia :tak:mam nadzieję że do następnych wakacji będzie moja waga z przed ciąży :blink:

6. robaczek_25

robaczek_25 mama dwóch syneczków:)

ja nawet nie piszę ile mam do zrzucenia:zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale mam nadzieję że w ciagu roku pozbędę się tego balastu:dry:

nie wiecie po jakim czasie po cesarce można zacząć ćwiczyć, chodzi mi o rzeczy typu skakanka, brzuszki, i w ogóle ćwiczenia na różne partie ciała?

7. fela_76

fela_76 Fanka BB :)

ja nie wiem ile zostawiłam w szpitalu ale dwa tygodnie po porodzie waga wskazała 52,5 kg czyli tyle ile przed ciążą:)...
    robaczek-mnie powiedzieli, ze min. 4 msc.trzeba czekać. Z doswiaczenia poprzedniej ciąży wiem, że najszybciej zrzuca się karmiąc piersią i spacerując z wózkiem.

8. Stopi69

Stopi69 Lipcowe mamy'09

Ja to na pewno przegralam wyjazd do SPA. W szpitalu zostawilam 8kg, a w ciazy przytylam niecale 6kg. Co do brzuszka to juz sladu po nim nie ma (jest mniejsyz niz przed ciaza!!!! :tak:), ale prawie codziennie przez 12dni mialam silne skurcze macicy podczas karmienia piersia. Pewnie dlatego tak szybko sie wchlonelo :-)

ROBACZKU - to sparwa bardzo indywidualna. Zalezy jak sie czujesz po cesarce. Mojej siostry kumpela tanczyla (robila akrobacje) w przedstawieniu niecale 4tyg po cesarce. I czula sie super. Inna po 6tyg chodzily juz na aerobik. A inna dopiero po 4 msc mogla zaczac cwiczyc.

Ostatnia edycja: 1 Sierpień 2009
  9. annie22

annie22 Fanka BB :)

W szpitalu zostalo 8 kg, po 2 tyg nastepne 4 kg na minusie i jeszcze w miedzyczasie tesciowa byla i smakolykami kusila wiec chociaz duzo zostalo do zrzucenia to widze przyszlosc optymistycznie - malo czasu na gotowanie, duzo ruchu przy malym i coraz czestsze spacerki dobrze rokuja aczkolwiek troche to jeszcze potrwa :-)

10. reklama
  11. Antkowa

Antkowa Fanka BB :)

U mnie ok 1-1,5 kg na plusie ale mnie to nie przeszkadza, brzuszek jeszcze trochę wystaje, tzn skóra i jakieś śladowe ilości tłuszczyku ;-) ale jak będę jadła tyle drożdżówek co teraz to taraz wrócę do wagi ciążowej :-D

12. Anusia1905

Anusia1905 Początkująca w BB

a bardzo duzo przytylyscie bo ja juz 24 kilogramy?? :/

Poleć forum