reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z rozstępami

Domi, koniecznie daj znać, czy mikrodermabrazja działa :tak:... właśnie dziś rozmawiałam z kumpelką, że przez te prążki, to w bikini już chyba nie wyjdziemy...:-p:baffled: to nasze babskie blizny wojenne...:baffled::-D
 
reklama
to zaprzyjaźnij sie z nimi nic innego nam nie zostaje. smieje sie no bo co pozostalo?:-)
 
No właśnie się już zaprzyjaźniłam:) Chociaż jakbyście miały jakies super sposoby to bym skorzystała i chętnie powiedziała rozstępom do widzenia:)
 
Domi, koniecznie daj znać, czy mikrodermabrazja działa :tak:... właśnie dziś rozmawiałam z kumpelką, że przez te prążki, to w bikini już chyba nie wyjdziemy...:-p:baffled: to nasze babskie blizny wojenne...:baffled::-D

Ja też tak mówiłam,że już w życiu nie założe bikini. Ale w lato sie odważyłam, a co tam - nie ja jedna mam rozstępy, pomyślałam;) Nie było źle, przynajmnie tak mi się wydaję,że nikt nie zwracał uwagi na moje rozstępy;)
 
Czesc,

dolaczam do grona oznakowanych mam, tez mi sie zrobily rozstepy na pare dni przed rozwiazaniem, denerwuje mnie to, ze po pierwszej ciazy nie mialam, a duzo utylam (26kg), a teraz caly brzuch w paski chociaz przytylam tylko 16kg :wściekła/y: (a udalo mi sie wrocic do wagi sprzed ciazy) stosowalam kremy i nic nie pomoglo :-(
maz mnie pociesza, ze to taka pamiatka, a mnie sie chce plakac ile razy spojrze w lustro, do tego taki sflaczaly brzuch
potrzebuje jeszcze chyba czasu na akceptacje swojego ciala
w kazdym razie poczytalam sobie Wasze metody walki i napewno je wyprobuje
 
Jeżeli do tej pory nie udało się Tobie kremami to może warto wybrać się do kosmetyczki na usuwanie rozstępów kwasami ja byłam na serii zabiegów 7 razy kwasem mlekowym z firmy rejuvi
no i po rozstępach pozostało tylko wspomnienie no ale koszt był spory bo jeden zabieg to koszt około 80-100 zależy od gabinetu no i na jakich kwasach jest zabieg.
jak masz kasę spróbuj warto
 
Jeszcze raz Ja .
Nim poszłam do kosmetyczki stosowałam kurację przeciw rozstępom TOŁPA za całą kurację zapłaciłam 126 zł z dostawą do domu bo zamawiałam przez internet dało rezultat tak na 35 %
To zależy jak duże masz te rozstępy jeżeli są nie duże starczy TOŁPA jeżeli spore i do tego mineło sporo czasu od porodu czyli utrwaliły się to kremy nic tu nie pomogą trzeba sięgnąć po radykalniejsze środki typu kuracja kwasami w gabinecie Mi TOŁPA pomogła na pośladki bo tam tego nie było wiele ale brzuch już musiałam oddać w ręce profesjonalisty i naprawdę opłacało się !!!
Trudno tu polecać konkretny gabinet trzeba się po porostu zorientować w jakim gabinecie na jakich kwasach pracują i ile za to biorą dodam że rozpiętość cen jest naprawdę duża za te same kwasy trzy różne gabinety różnie biorą. Ja polecam kwasy mlekowe z REJUVI
 
Cześć dziewczyny!
Mnie rozstępy na brzuchu ominęły ale moje piersi po ciąży i karmieniu wyglądają fatalnie...Nie dość, że zostały rozstępy, bo kiedy karmiłam to były z 4 razy większe i skóra strasznie się naciągnęła, to jeszcze są mniejsze niż przed ciążą (były 75 B) i wyglądają jak balonik z resztką powietrza...patrzeć na nie nie mogę...gdyby mnie było stać na powiększenie to nie wachałabym się ani chwili...:-(
 
reklama
ollga.d, moja znajoma robiła sobie niedawno zabieg powiększania piersi i leżała z nią dziewczyna, która po ciąży miała takie dwa woreczki zamiast piersi. podobno ładnie wyszło i była zadowolona z efektów zabiegu, ale drogo...
a co do rozstępów, to ja staram się coś z nimi robić, ale są już białe, więc łatwo nie jest... masaże, peelingi, kremy (teraz mam eveline)
 
Do góry