reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wanienka - jaki rodzaj polecacie ?

Eiblin

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2023
Postów
50
Hej Dziewczyny ☺️
Wyprawki ciag dalszy.. :) teraz zaczęłam remat wanienki wiec pytanie już do mam jaki rodzaj polecacie? Składaną czy na stelarzu ? Sylikonową czy taka klasyczną? Miejsce by sie znalazło na przechowywanie, ale pytanie czy nie praktyczniejsza będzie skladana. Jest duzo rodzajów na rynku od najprostszych do wanienek z gadżetami. Czy kupowałyście termometr do wanienki dodatkowo czy jeśli jest jakiś w zestawie to on był ok? Może macie jakieś praktyczne tipy?
 
reklama
Hej Dziewczyny ☺️
Wyprawki ciag dalszy.. :) teraz zaczęłam remat wanienki wiec pytanie już do mam jaki rodzaj polecacie? Składaną czy na stelarzu ? Sylikonową czy taka klasyczną? Miejsce by sie znalazło na przechowywanie, ale pytanie czy nie praktyczniejsza będzie skladana. Jest duzo rodzajów na rynku od najprostszych do wanienek z gadżetami. Czy kupowałyście termometr do wanienki dodatkowo czy jeśli jest jakiś w zestawie to on był ok? Może macie jakieś praktyczne tipy?
My kupiliśmy najzwyklejsza na Allegro i dała radę :)
 
My kupiliśmy najzwyklejsza na Allegro i dała radę :)
Hej Dziewczyny ☺️
Wyprawki ciag dalszy.. :) teraz zaczęłam remat wanienki wiec pytanie już do mam jaki rodzaj polecacie? Składaną czy na stelarzu ? Sylikonową czy taka klasyczną? Miejsce by sie znalazło na przechowywanie, ale pytanie czy nie praktyczniejsza będzie skladana. Jest duzo rodzajów na rynku od najprostszych do wanienek z gadżetami. Czy kupowałyście termometr do wanienki dodatkowo czy jeśli jest jakiś w zestawie to on był ok? Może macie jakieś praktyczne tipy?

Hej Dziewczyny ☺️
Wyprawki ciag dalszy.. :) teraz zaczęłam remat wanienki wiec pytanie już do mam jaki rodzaj polecacie? Składaną czy na stelarzu ? Sylikonową czy taka klasyczną? Miejsce by sie znalazło na przechowywanie, ale pytanie czy nie praktyczniejsza będzie skladana. Jest duzo rodzajów na rynku od najprostszych do wanienek z gadżetami. Czy kupowałyście termometr do wanienki dodatkowo czy jeśli jest jakiś w zestawie to on był ok? Może macie jakieś praktyczne tipy?
Hej 🙂
My mamy Cuddle&bubble. Jest na stelażu razem zintegrowana z przewijakiem, również można ją złożyć i postawić pod ścianą w pokoju 😉 nie zajmuje jakoś dużo miejsca. Dla mnie plus jest stelaż, nie boli kręgosłup przy niej a mam już nadwyrężony od noszenia malej, więc wszystko co go oszczędza jest tego warte, jest wygodnie i wydaje mi się, że również bezpiecznie. Gadżet, który można do niej dokupić to jakąś poduszkę, aby maluszkowi i Wam było wygodniej kąpać dziecko. My małą kąpiemy w wodzie na "czuja" jakoś termometr nie był nam potrzebny 😅
Mamy książeczkę do kąpieli, ale na nią jest jeszcze stanowczo za wcześnie 🤭
 
Hej 🙂
My mamy Cuddle&bubble. Jest na stelażu razem zintegrowana z przewijakiem, również można ją złożyć i postawić pod ścianą w pokoju 😉 nie zajmuje jakoś dużo miejsca. Dla mnie plus jest stelaż, nie boli kręgosłup przy niej a mam już nadwyrężony od noszenia malej, więc wszystko co go oszczędza jest tego warte, jest wygodnie i wydaje mi się, że również bezpiecznie. Gadżet, który można do niej dokupić to jakąś poduszkę, aby maluszkowi i Wam było wygodniej kąpać dziecko. My małą kąpiemy w wodzie na "czuja" jakoś termometr nie był nam potrzebny 😅
Mamy książeczkę do kąpieli, ale na nią jest jeszcze stanowczo za wcześnie 🤭
Rownież polecam cuddle&bubble. Ma wszystko czego potrzeba przy kąpieli Maluszka - łącznie z organizerem na kosmetyki / przybory kąpielowe, czy wieszaczek na ręcznik. Regulowana wysokość tez jest bardzo na plus. No i ten zintegrowany przewijak… mistrzostwo! Zgadzam sie, ze na początek warto dokupić jakiś taki wkład do środka dla ułatwienia. Ja kupiłam na Allegro taki piankowy materacyk za grosze i sprawdzał sie rewelacyjnie. 🙂👌🏻
 
Przy pierwszej corce z ikei. Na poczatku stawialismy na stole. Potem przenieslismy sie do brodzika prysznicowego. U mlodszej mialam najrpostsza wanienke, tez na stole. Potem przeniosla sie do wanny.
 
Dużą 🙈 kup dużą. W sensie długą.
Ja mam skladaną jedną, ma 65cm długości, a syn ma teraz 62 i już kminię, co dalej. A taka była super, kompaktowa, idealna do trzymania w malwj lazience, blablabla.
U rodzicow mam taką najzwyklejszą plastikową i syn już sięga brzegów i głową i nogami, więc musimy zaraz pokombinować z jakimś leżaczkiem do wanienki.

I na stelażu koniecznie, tak, zeby nie trzeba się bylo schylać. My rozkladamy na krzeslach i moj kręgoslup płacze.
 
Ja zakupiłam zwykłą wanienkę plastikową z krzesełkiem, mała siedzi sobie wygodnie, podczas kąpieli. Koszt takiej wanienki na allegro bardzo mały 70 zł. Gdy córcia podrośnie to krzesełko można wyciągnąć
 

Załączniki

  • IMG20230903143209.jpg
    IMG20230903143209.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 98
reklama
Ja mam wanienkę po dzieciach brata. Zwykła, plastikową bez udziwnień. Miałam jeszcze taka mniejszą którą też dostałam po dzieciach koleżanki, tą wywiozłam do rodziców. U teściowej kąpiemy w misce. Jak dla mnie najważniejsze, żeby był stelaż😊.
Pierwsza kąpiel tak średnio nam wyszła, ale później już poszło z górki.
 
Do góry