reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasza waga w ciąży

Hej dziewczyny czy miała któraś z was tak że w szesnastym tygodniu ważyła mniej więcej tyle ile przed ciążą? Zaczynam się denerwować że nie tyje cały czas leżę nie jem fastfoodów nie jem słodkości nie ukrywam że z jednej strony jest ok ale z drugiej zaczynam się martwić czy wszystko jest w porządku…
 
reklama
Hej dziewczyny czy miała któraś z was tak że w szesnastym tygodniu ważyła mniej więcej tyle ile przed ciążą? Zaczynam się denerwować że nie tyje cały czas leżę nie jem fastfoodów nie jem słodkości nie ukrywam że z jednej strony jest ok ale z drugiej zaczynam się martwić czy wszystko jest w porządku…
Ja tak miałam. Na tym etapie dziecko nic praktycznie nie waży, więc co ty chcesz przytyć :D
 
Hej dziewczyny czy miała któraś z was tak że w szesnastym tygodniu ważyła mniej więcej tyle ile przed ciążą? Zaczynam się denerwować że nie tyje cały czas leżę nie jem fastfoodów nie jem słodkości nie ukrywam że z jednej strony jest ok ale z drugiej zaczynam się martwić czy wszystko jest w porządku…
Ja do 17 tygodnia wręcz schudłam 2,5 kg, potem odrobiłam to do 21 i wtedy ważyłam tyle co przed ciążą, a teraz koniec 26 tygodnia i jestem +4 kg w stosunku do tej początkowej. ;) Więc spokojnie, jeszcze masz czas, powinnaś się cieszyć, że tak masz. 😄 Mi lekarz mówił, że dopiero w połowie ciąży dobrze jak kobieta przybiera - a i tak dzieciatko wtedy osiąga dopiero 500g. ;)
 
Hej dziewczyny czy miała któraś z was tak że w szesnastym tygodniu ważyła mniej więcej tyle ile przed ciążą? Zaczynam się denerwować że nie tyje cały czas leżę nie jem fastfoodów nie jem słodkości nie ukrywam że z jednej strony jest ok ale z drugiej zaczynam się martwić czy wszystko jest w porządku…
Ja miałam +3 kg ale nie sugerowalabym się waga innych ;)
 
Ja do 17 tygodnia wręcz schudłam 2,5 kg, potem odrobiłam to do 21 i wtedy ważyłam tyle co przed ciążą, a teraz koniec 26 tygodnia i jestem +4 kg w stosunku do tej początkowej. ;) Więc spokojnie, jeszcze masz czas, powinnaś się cieszyć, że tak masz. 😄 Mi lekarz mówił, że dopiero w połowie ciąży dobrze jak kobieta przybiera - a i tak dzieciatko wtedy osiąga dopiero 500g. ;)
Z jednej str cieszę z drugiej tyle się nasłuchałam , ze już człowiek głupieje 😂
 
Ja do 17 tygodnia wręcz schudłam 2,5 kg, potem odrobiłam to do 21 i wtedy ważyłam tyle co przed ciążą, a teraz koniec 26 tygodnia i jestem +4 kg w stosunku do tej początkowej. ;) Więc spokojnie, jeszcze masz czas, powinnaś się cieszyć, że tak masz. 😄 Mi lekarz mówił, że dopiero w połowie ciąży dobrze jak kobieta przybiera - a i tak dzieciatko wtedy osiąga dopiero 500g. ;)
Ach jednak co ciąża to inna historia zastanawiałam się tylko czy to jest normalne
 
reklama
Do góry